Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009

  • Pazartesi 27.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Genç aşıkların motor keyfi

'Canım Ailem'in Feride'si Ezgi Mola ve 'Hatırla Sevgili'nin Yaşar'ı Umut Kurt, önceki gün Etiler'de motor sefası yaparken objektiflere yakalandı. Bir alışveriş merkezinin önünde motorlarından inmeye hazırlanırken görüntülenen sevgililer, patlayan flaşlar karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Mola koşar adımlarla alışveriş merkezine yönelirken, sevgilisi ise, "Biz zaten beş yıldır birlikteyiz, neden çekiyorsunuz?" diye gazetecilere tepki gösterdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
15 yıllık tabuyu yıktı

Berlin gibi, Arzum Onan duvarı da yıkıldı! 15 yıldır Bodrum’da tatil yapan ama bikiniyle hiç görüntülenmeyen Arzum Onan, oğlu Can ile yakayı ele verdi.Oyuncu Mehmet Aslantuğ’un eşi ve eski Avrupa Güzeli Arzum Onan, oğlu Can ile birlikte Yalıkavak’taki Xuma Beach’te denize girdi. Boyuna yaklaşan oğluyla arkadaş gibi olduğu gözlenen Onan, güzel fiziğiyle dikkat çekti. Arzum Onan; deniz gözlüklerini takarak kendisini serin sulara bıraktı. İskelede yürürken bir ara oğlunun ayağına kıymık batan Onan, duruma hemen el koydu. 15 yıl sonra bikinili görüntülenenArzum Onan, deniz ve güneşin tadını çıkardı.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Ben kontrol ettim Deniz beş aylık hamile!

Ebru Şallı ve eşi Harun Tan, önceki akşam Anjelique Bar'da yemek yedi. Şallı, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Eski sevgilisi Efe Önbilgin'den bir bebek bekleyen Deniz Akkaya'nın hamile olmadığı iddiaları üzerine konuşan Şallı, "Çok sık görüşemesek de, Deniz'le konuşuyoruz. Ben kontrolümü yaptım, kendisi sağlıklı ve beş aylık hamile" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Benim sevgilim var yanlış bir şey yazmayın!

Esra Balamir ve Demet Akalın'la yaşadığı aşkla adını duyuran işletmeci Onur Gülmek önceki gece Anjelique Bar'a birlikte geldi. Gazetecileri karşısında gören Balamir panik halde saklanacak delik aradı! Gülmek'le yıllardır arkadaş olduklarını, yanlış bir şey yazılmamasını rica eden Balamir, "Benim bir sevgilim var ve çok mutluyum. Onur benim arkadaşım. Ortak bir arkadaşımızın düğünü vardı ve ben de Onur'u çıkışta buraya kadar getirdim" diye konuştu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Kumruları kıskandıran aşk

Türkiye’nin ‘emlak kralı’ olarak tanınan ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, hafta sonu Rus sevgilisi Sofia ile birlikte Bodrum’a geldi. Gündüz Kempinski Otel’de konaklayan, akşamüstü de Bianca Beach’teki ‘Beach party’ye katılan çift; şampanya patlatarak kutlama yaptı. Geçen yıl Rusya’da katıldığı güzellik yarışmasında birinci olan Sofia’nın kraliçeliğini kutlayan Ali Ağaoğlu aşkını, sevgilisi için art arda patlattığı şampanyalarla gözler önüne serdi. Ağaoğlu’nun Sofia’ya 10 bin dolar değerinde bir pırlanta kolye hediye ettiği de öğrenildi. Gündüz Kempinski Otel’in plajında çifte kumrular gibi öpüşüp koklaşan sevgililer; daha sonra jetski’ye binerek aşk dolu günlerine heyecan kattı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Can Ateş gülme krizine girdi

Ebru Akel'den ayrıldıktan sonra manken Selin Ortaçlı ile aşk yaşamaya başlayan Can Ateş, önceki gece sevgilisiyle Ortaköy Xuma Restaurant'ta yemek yedi. Mekan çıkışı fotoğraflarının çekildiğini gören Ateş, sevgilisinin söylediği bir cümleden dolayı gülme krizine girdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Lütfen beni görün diye dolananlar var!

'İkinci el erkek' tanımlamasıyla gündemi altüst eden Pınar Aylin şimdi de jet-set diye bilinen grubu ti'ye aldı. İkoncanların öne çıktığı topluluğa 'Cemiyet-i tayyare' adını takan Aylin: Nasıl abartılılar. Bütün hayatları bunun üzerine kurulu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 27/07/2009
Ajda Pekkan konserden konsere uçuyor

Bir gün ara ile Çeşme ve Bodrum'da konser veren Ajda Pekkan Çeşme'den Bodrum'a helikopterle geçti. Çeşme Sheraton Oteli'nin Penthouse odasında konaklayan sanatçı, otelin çatısından bindiği helikopterle Bodrum'a geçmeden önce pilotla hatıra fotoğrafı da çektirdi. BKM'nin organizasyonuyla, Yıldızlı Turkcell Geceleri'nde, Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıkan Pekkan, iki bin hayranını şarkıları ile coşturdu. Pekkan'ın sahneye çıkardığı Kübalı perküsyon sanatçısı William Gonzales de dinleyicilerden büyük alkış aldı. Pekkan'ı izlemeye gelenler arasında birbirinden ünlü isimler dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN