Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009

  • Perşembe 28.05.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
Sevgilisinin yanına döndü

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Merve Terim ve sevgilisi Ahmet Baran bu yıl tatil için Çeşme'yi seçti. Geçtiğimiz hafta Çeşme tatili sırasında babasının parmağının koptuğunu öğrenen Merve Terim, tatilini yarıda kesip babasının yanına gitmişti. Terim'in kopan parmağının bulunması ve yerine dikilmesinin ardından rahatlayan Merve Terim, yeniden sevgilisinin yanına döndü.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
Annesi sağolsun!

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Joke Perestroyka'daki partiye, 200 bin Euro'luk Audi R8 marka otomobiliyle gelerek dikkatleri üstüne çekti. Sayan'ın oğluna 19. yaşgünü hediyesi olan otomobilin plakasının da EOG (Engin Oğulcan) olması dikkat çekti.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
İkoncanlar davette

Kış boyunca salı günleri Nişantaşı Longtable'da düzenlenen ve büyük ilgi gören 'Revolution Parti'leri Akaretler'de açılan Joke Perestroyka'ya taşındı. Partinin bu haftaki ev sahibi Blue Harlem'in solisti Gracie oldu. İstanbul gece hayatının seçkin isimlerinin akın ettiği gece, geç saatlere kadar sürdü. İkoncanlar Süreyya Yalçın, Deniz Berdan ve Eda Taşpınar da davete yine kıyafetleriyle damga vurdu.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
Oğlunu okulda görebildi

Sibel Can'ın boşanma davası açtığı ve mahkeme kararıyla eve yaklaşmasını önlediği Sulhi Aksüt, oğlu Emir'i ancak okuluna gidip görebildi, ardından da yurtdışına çıktı. Boşanmasına albüm promosyonu ya da eşinin borçları gibi sebepler gösterilen Can ise "Beynim yoruldu" diyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
"Çapkınlığa son verdim!"

Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Murat Cevahir yaz sezonunu erken açtı. Kız arkadaşıyla birlikte tatile çıkan Cevahir, denizin tadını çıkardı. Kız arkadaşıyla bir restoranda yemek yerken görüntülenen Murat Cevahir, ismini açıklamadığı kız arkadaşının evleneceği kadın olduğunu söyledi ve ekledi: "Artık çapkınlığa son verdim!"
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
'Mutluluk' pozu

Aralarında 'Mutluluk'un da olduğu pek çok filmin yapımcı ve yönetmeni Abdullah Oğuz ve Ebru Akel uzun zaman sonra ortaya çıktı. Sevgililer gazetecilere poz verdi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
'Sevdazede' Özcan'dan aşk şarkıları

Özcan Deniz, 'Sevdazede' adlı yeni albümünü çıkardı. 'Taze ama bilgin ve dünyalı bir proje' diye lanse edilen albümde Mustafa Ceceli gibi ünlü müzisyenlerin besteleri var. Özcan Deniz elektronik, etnik ve rock müziği harmanladığı albümle dünyaya açılmayı hedefliyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 28/05/2009
Magazine farklı bir bakış getirecek

Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Haftasonu' programına katılan ünlü manken Şenay Akay, magazin basınından dert yandı. "Magazin maalesef hem Türkiye'de hem de dünyada iyi bir noktada değil" diyen Akay, yakında magazinel anlamda ilginç bir projeye imza atacağını açıkladı: "Aslında bu bir magazin programı değil! Magazin adına farklılık yaratacağına inandığımız bir proje olacak. Bu çalışma hem ünlüler, hem de gazeteciler için iyi olacak." Akay, gazetecilerin ünlüler olmadan, ünlülerin de gazeteciler olmadan yaşayamayacağını da sözlerine ekledi.
BİZE ULAŞIN