Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009

  • Perşembe 30.07.2009
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Balayı değil, bebek tatili yapmışlar!

Geçtiğimiz günlerde 10'uncu evlilik yıldönümlerini kutlamak için Seyşeller'e giden David-Victoria Beckham çiftinin, tatil boyunca bebek yapmak için uğraştıkları ortaya çıktı! Beckham'ın yakın arkadaşı, "Victoria bu kez bir kız çocuk sahibi olmak istiyor. Bu tatil onlar için balayından çok bir bebek tatiliydi. Sabah akşam bebek sahibi olmak için uğraştılar o yüzden Victoria'ya göre bu tatil çok romantikti" şeklinde konuştu.

DERLEYEN: FULYA UGAN-SABAH
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Barışma hediyesi 100 binlik araba

Yasak aşk nedeniyle eşi Arzu Balkan'dan boşanan Tamer Karadağlı, aynı dizide rol aldığı eski eşi Arzu Balkan ile yeniden flört etmeye başladı. Şimdilik yeniden evlenmeyi düşünmeyen çift, kızlarıyla bol bol vakit geçirerek huzurlu bir ilişki yaşıyor. Ünlüaktör ilk iş olarak, Balkan'a yeni bir lüks otomobil aldı. Beyaz bir Mercedes C 180 satın alan Karadağlı, bu lüks otomobil için tam 100 bin lirayı gözden çıkardı. Sonra da Arzu Balkan'a sürpriz yaparak, otomobili Balkan'ın oturduğu sitenin önüne park etti. Sabah işe gitmek için evden çıkan Balkan, kapının önündeki lüks otomobili görünce mutluluktan havalara uçtu. Karadağlı'nın yakın dostlarına konuyla ilgili olarak "Kızım Zeyno büyüdü. Güvenle seyahat edebileceği bir otomobil aldım. Şimdi içim çok rahat" dediği öğrenildi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Deniz ile Efe yeniden bir arada!

Hamile kaldıktan sonra Efe Önbilgin'den ayrılmasıyla günlerdir gündemden düşmeyen Deniz Akkaya, dün Önbilgin ile Bodrum'da buluştu. Ayakligazete.com'un haberine göre, hamile kaldıktan sonra sevgilisi Efe Önbilgin'le ayrıldıklarını açıklayan Deniz Akkaya ile Önbilgin, Mega Magazin tarafından Bodrum'da birlikte görüntülendi. Efe Önbilgin'le bir dargın bir barışık süren ilişkisini bitiren ve ardından hamile olduğunu açıklayan Deniz Akkaya, Efe Önbilgin'le uzun süredir bir araya gelmiyordu, hatta Önbilgin bir röportajında Akkaya'yla bebek hakkında konuşmadıklarını söylemişti. Aylardır bir araya gelmeyen ikili, dün öğle saatlerinde Bodrum'da görüntülendi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Yeni ikoncan Sevim Emre!

Türkbükü beach'lerinde kendi tasarımlarıyla boy gösteren Sevim Emre, ikoncanlara çattı: İkon olmak için o abuk sabuk kıyafetlere servet akıtmaya gerek yok. Ben ucuza mal ediyorum; beğeniliyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Her gece tur atıyor

Demet Akalın ayrılıp yeniden barıştığı sevgilisi Emir Tamer ile her gece farklı bir mekanda eğleniyor. İki gece üst üste 'Mega Magazin' kameralarına yakalanan Akalın, sevgilisi Emir Tamer'in sözünden de dışarı hiç çıkmıyor. İkili birlikteyken, gazetecilerin sorularını yanıtlamıyor.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Sibel'in 'Can'ı çok sıkkın

Sibel Can önceki gün küçük oğlu Emir ile birlikte İstinye Park’ta bol bol alışveriş yaptı. Her zaman güler yüzü ile basın mensuplarına poz veren Sibel Can, bu kez yanındaki oğlu Emir’i bahane ederek fotoğraflarının çekilmesini istemedi ve sitem etti. Alışveriş merkezinin ön kapısından gelip arka kapısından çıkan Sibel Can’ın eşi Sulhi Aksüt ile boşanma arifesinde gergin olduğu dikkatlerden kaçmadı.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Emre'yle çok kavga etmiştik, artık huzura erdik!

Üç buçuk ay sonra anne olmaya hazırlanan Çağla Şikel, karnında bir can taşımanın heyecanını ve Emre Altuğ'la aşkını anlattı. Şikel, "Ben unutsam da bebek kendini hatırlatıyor. Herkes bana "Bebek tekmelemeye başlayınca onunla bir bağ kurarsın" diyordu da inanmıyordum, gerçekten öyle oluyormuş. Şimdi uyanır uyanmaz aklıma önce bebeğim geliyor, hayatım o oldu." dedi. Eşi Emre Altuğ'la ilişkisi hakkında da konuşan Şikel, "Emre bana hiç güvenmiyordu ve ben sürekli onu kendime inandırmaya çalışıyordum. O beni bambaşka bir insan olarak biliyordu, ben de onu. Bu işin uzun sürmeyeceğini düşünüyordu; "Boşu boşuna birbirimizi üzmeyelim" diyordu. Çok ayrıldık. "Tamam, ömrümü seni ikna etmekle geçiremeyeceğim" dediğim çok oldu. Ama her dönüşünde bir şekilde devam ettik. Bunu ona anlatmaya çalıştım, anlamak istemedi. Ama sonunda ben haklı çıktım. Şimdi hiç kavga etmiyoruz. Artık huzura erdik." dedi.
Magazin Gündeminden Başlıklar 30/07/2009
Ece’ye adam gibi adam lazımmış!

Hakan Tankut ile yaşadığı reklam aşkı itirafıyla gündemde olan manken Ece Gürsel, önceki akşam Reina’da yemek yedi. Giydiği siyah derin göğüs dekolteli elbisesiyle çıkışta objektiflere poz veren Ece Gürsel, son sevgilisi Emre Karabacak ile ayrıldığını söyledi ve ekledi: “Valla şöyle adam gibi adam yok piyasada. Emre biteli çok oldu! Zaten iki günlük bir şeydi!”
BİZE ULAŞIN