Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009

  • Pazartesi 31.08.2009
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Arda ile eski sevgilisi sürekli 'pişti' oluyor!
Galatasaray'ın genç kaptanı Arda Turan, önceki gece takım arkadaşı Shabani Nonda ile Bebek'te eğlenirken; bir dönem büyük aşk yaşadığı Eda Türkmen ile karşılaştı.
Kitap yazıyoruz
Ex aşkıyla pişti olmaktan huzursuz olan Arda, hemen eğlence mekanını terk etti. Arkadaşlarıyla başka bir eğlence yerine giden yakışıklı futbolcu, çevresinden gördüğü yoğun ilgiden sıkılarak; evinin yolunu tuttu. Ünlü futbolcu; adının Sinem Kobal'la anılmasına çok kızdığını belirterek, "Bir kitap yazma projemiz var. Sinem de bana bu konuda yardımcı oluyor. Hepsi bu kadar. Bunun dışında aramızda bir şey olamaz zaten" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Erkekler çatlasın patlasın kadınlar futbola da el attı!
Fox TV'deki 'Futbol Pazarı'nı sunan Ayşin Zeren: Bizim amacımız kadın seyirciye de hitap etmek. Çünkü artık kadınlar da 'ofsayt'ın ne olduğunu biliyor. Erkekler çatlasınlar, oraya da el atıyoruz!
Bülent Korkmaz, Oktay Derelioğlu ve Cem Papila ile 'Fox Futbol Pazarı'nı sunan Ayşin Zeren, futbol bilgisi ve sempatikliğiyle izleyenlerin dikkatini çekiyor. Futbola küçük yaşlardan itibaren ilgisi olduğunu, hatta bir dönem Selimpaşa Spor'un bayan futbol takımında oynadığı belirten Zeren, "Amacımız bu programı sadece erkeklere değil kadınlara da izlettirebilmek" diyor. Zeren, programını, futbol tutkusunu ve oyunculuk hakkındaki fikirlerini Maxim dergisine anlattı.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Gökhan’la birlikteyiz
Taylan Kümeli, spekülasyonlara neden olan Gökhan Arsoy’la ilişkisi hakkında son noktayı koydu: Beş aydır birlikteyiz ve mutluyuz. Bu haberler benim gibi Gökhan’ı da çok üzüyor...
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Ben tam zamanlı bir anne değilim!
NTV'de Yekta Kopan'ın sunduğu 'Evvel Zaman İçinde' programına katılan İclal Aydın, yoğun iş temposu içerisinde, yedi yaşındaki kızı Lal için az ama kaliteli zaman ayırdığını söyledi. Programda, "Tam zamanlı bir anne değilim" diye konuşan Aydın, mutlu bir çocuk yetiştirmeye çalıştığını belirtti. Kızı Lal için, "Mutlu olduğunu sanıyorum" diyen ünlü yazar, "Çocuğun istediği tek şey, koşulsuz sevildiğini bilmek..." dedi. Aydın, 24 saat çocuğuyla olan ancak onunla ilgilenmeyen anneler olduğunu da söyledi. (Televizyon Gazetesi)
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Çişimi tutabiliyorum kanallarım hâlâ açık
Fox TV'deki 'Popstar Alaturka' yarışmasının cuma akşam yayınlanan bölümüne Bülent Ersoy'un giydiği gelinliği andıran kıyafet damga vurdu. Sunucu Osmantan Erkır'ın anonsuyla sahneye çıkan Ersoy, üzerindeki kabarık gelinlik yüzünden yürümekte zorlanıyordu. Buna rağmen merdivenden inip sahnenin en ucuna kadar giderek seyirciyi selamlayan sanatçıya, yerine oturması için sırasıyla Osmantan Erkır, Gülben Ergen, Metin Akpınar ve Armağan Çağlayan yardım etti.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Önden etek arkadan şort
İstanbul Fashion Days'e önden süper mini etek, arkadan şort görünümlü bir kıyafetle gelen Hande Ataizi: Hayatıma yeni birini aramıyorum. Projelerime odaklandım.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Gwen ailesini genişletmeye kararlı
Ünlü müzik yapımcısı Gavin Rossdale ile yaşadığı mutlu evliliğiyle dudak ısırtan Gwen Stefani, ailesini genişletmeyi istiyor. Rossdale'den Kingston ve Zuma adında iki oğlu olan güzel şarkıcı, No Doubt grubuyla çıkacağı turne sonrasında yeniden anne olmak istediğini dile getirdi. Bir kız çocuğu isteyen ünlü şarkıcı, "Çocuklar evliliği güçlendiren çok önemli bağlar" şeklinde konuştu.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Girse daha da 'Mutlu' olacaktı
Lerzan Mutlu, bir arkadaşıyla cumartesi gecesi Lucca Bar'a gitti. Ancak geç saatte geldiği mekanın kapısında kendisine "Alamayız, kapatıyoruz" denildi.
BİZE ULAŞIN