Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009

Pazartesi 31.08.2009 11:18
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Arda ile eski sevgilisi sürekli 'pişti' oluyor!
Galatasaray'ın genç kaptanı Arda Turan, önceki gece takım arkadaşı Shabani Nonda ile Bebek'te eğlenirken; bir dönem büyük aşk yaşadığı Eda Türkmen ile karşılaştı.
Kitap yazıyoruz
Ex aşkıyla pişti olmaktan huzursuz olan Arda, hemen eğlence mekanını terk etti. Arkadaşlarıyla başka bir eğlence yerine giden yakışıklı futbolcu, çevresinden gördüğü yoğun ilgiden sıkılarak; evinin yolunu tuttu. Ünlü futbolcu; adının Sinem Kobal'la anılmasına çok kızdığını belirterek, "Bir kitap yazma projemiz var. Sinem de bana bu konuda yardımcı oluyor. Hepsi bu kadar. Bunun dışında aramızda bir şey olamaz zaten" dedi.
Magazin gündeminden başlıklar 31/08/2009
Erkekler çatlasın patlasın kadınlar futbola da el attı!
Fox TV'deki 'Futbol Pazarı'nı sunan Ayşin Zeren: Bizim amacımız kadın seyirciye de hitap etmek. Çünkü artık kadınlar da 'ofsayt'ın ne olduğunu biliyor. Erkekler çatlasınlar, oraya da el atıyoruz!
Bülent Korkmaz, Oktay Derelioğlu ve Cem Papila ile 'Fox Futbol Pazarı'nı sunan Ayşin Zeren, futbol bilgisi ve sempatikliğiyle izleyenlerin dikkatini çekiyor. Futbola küçük yaşlardan itibaren ilgisi olduğunu, hatta bir dönem Selimpaşa Spor'un bayan futbol takımında oynadığı belirten Zeren, "Amacımız bu programı sadece erkeklere değil kadınlara da izlettirebilmek" diyor. Zeren, programını, futbol tutkusunu ve oyunculuk hakkındaki fikirlerini Maxim dergisine anlattı.