Playboy'luktan istifa ettiler

Playboy'luktan istifa ettiler
Cemiyet hayatının yakışıklı bekarları, artık ya uzun ilişkileri tercih ediyor ya da evliliği seçiyor. Açılışlara, konserlere, davetlere sevdikleri kadınla el ele göz göze gidiyorlar. Çünkü onlar playboy'luktan istifa edip düzenli bir hayatı tercih ettiler. İşte bir zamanların hızlı çapkınları...
Playboy'luktan istifa ettiler
Artık kaçmıyorlar!/Ralf Tezman-Sanem Kardıçalı

Tezman Ailesi'nin yakışıklı oğlu Ralf Tezman'ı playboy'luktan emekli eden isim İzmirli Sanem Kardıçalı oldu. Flört ettikleri ilk günlerde objektiflerden köşe bucak kaçan ikili, sonunda pes edip davetlere el ele katılmaya başladı.
Playboy'luktan istifa ettiler
Çapkınlık mazide kaldı/Selhan Aloğlu-Hilal Kosif

İşadamı Sedat Aloğlu'nun oğlu Selhan Aloğlu için çapkınlık günleri mazide kaldı. Aloğlu'nu uslandıran güzel, Kosifler Otomotiv'in ortağı Hasan-Meral Kosif'in kızları Hilal Kosif... Güzellerin peşinden koştuğu yakışıklı çapkın, önceleri Kosif'ten yüz bulamamış. Ama Kosif'in "Playboylarla flört etmem" sözü bile Aloğlu'nu yolundan çevirmemiş. Çift yakında nikah masasına oturacak.
Playboy'luktan istifa ettiler
Peri masalı gibi bir yaşam/Batu-Neslişah (Alkoçlar) Aksoy

Batu-Neslişah Alkoçlar çiftinin yazın Conrad Otel'de gerçekleşen düğün töreni büyük yankı uyandırdı. Herkes iki genci birbirine çok yakıştırdı. Alkoçlar'la flört etmeden önce hızlı çapkınlar arasında bulunan Aksoy, ömür boyu beraberliğe "Evet" diyerek düzenli hayatı seçti. Peri masalı gibi bir düğünle muradlarına eren çift, gittikleri her mekanda mutlu görüntüleriyle dikkat çekiyor.

Playboy'luktan istifa ettiler
Hızlı çapkın evlendi/İzzet-Didem Antebi

Bir dönemin hızlı playboy'larından İzzet Antebi sonunda pes edip 1.5 yıldır flört ettiği Didem Sarı ile geçtiğimiz yaz nikah masasına oturdu. Çift, evlilik sinyallerini davetlere birlikte katılarak vermişti.
Playboy'luktan istifa ettiler
Yerli Brad Pitt aşkını buldu/Cem Cantaş-Zeynep Çavuşoğlu

Yakışıklılığı ile kadınlar arasında 'Yerli Brad Pitt' olarak anılan Cem Cantaş da sonunda aradığı aşkı buldu. Yaklaşık 1.5 yıl evli kaldığı oyuncu Tuba Ünsal'dan 2006'da boşanan, ardından da hızlı çapkınlar listesine giren Cantaş, bir yılı aşkın süredir Zeynep Çavuşoğlu ile flört ediyor. Evlilik hazırlığı yapan Cantaş, sevgilisini geçtiğimiz günlerde ailesiyle de tanıştırmış.
Playboy'luktan istifa ettiler
Gece hayatından elini eteğini çekti/Siret Derman-Nur Gümüşdoğrayan

Mesut Yılmaz'ın yeğeni hızlı çapkın Siret Derman, bir dönemin Türkiye Güzeli Nur Gümüşdoğrayan'a rastlayınca hız kesti. Bir süredir Gümüşdoğrayan'la büyük aşk yaşayan Derman, gece hayatından da elini ayağını çekti.
Playboy'luktan istifa ettiler
Sevgilisi uslandırdı/Emre Kütük-Esra Ergintuğ

Bir çok playboy arkadaşı nikah masasına oturan Emre Kütük de sonunda uslandı... Onu evliliğe inandıran ise sevgilisi Esra Ergintuğ oldu. Şimdiye kadar adı pek çok güzelle anılan Kütük, Ergintuğ'a evlenme teklif etmiş. Çift, yakında dillere destan bir düğünle muradlarına erecek...
BİZE ULAŞIN