Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Tuba bir günlük kaçamak yaptı!

‘Asi’ dizisinin yıldızı Tuba Büyüküstün, annesinin Gölköy’deki evinde tatil yapıyor. Pazartesi günü sevgilisi Sami Saydan’ın Bodrum’a gelmesiyle ‘bir günlük aşk kaçamağı’ yapan Tuba; aynı akşam Miam Balıkçısı’nda yemek yedi. Tuba’nın hayranları başlarından aşağı kırmızı güller döktürünce, rahatsız olan Sami Saydan; mekandan erken ayrıldı. İki sevgili ertesi gün Kuum Otel’in plajında güneşlendi. Bodrum’da iki gün kalan Saydan İstanbul’a dönerken, Tuba Büyüküstün de annesinin evinin yolunu tuttu.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Süreyya’nın teni de yanıyor, sigarası da!

Bronzlaşma sevdası yüzünden saatlerce güneşin altında yatan Süreyya Yalçın, formülünü sır gibi sakladığı ev yapımı güneş yağıyla yanıyor! Sevgilisi Burak Hatipoğlu işleri nedeniyle İstanbul’a geri dönünce; Süreyya artık günlerini iskelede sigarasını tüttürüp, güneşlenerek geçiriyor.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Alaçatı’da ön balayı yapıyorlar

Süreyya Yalçın’dan boşandıktan kısa süre sonra manken Irmak Atuk’la birlikte olan Önder Bekensir, sevgilisiyle Alaçatı’da ön balayı yapıyor. Nişanlı ikili; önceki gün Granada Mitta Beach’teydi. İskelede tek başına güneşlenen nişanlısının fotoğraflarının çekildiğini fark eden Bekensir; onu arayıp iskeleden uzaklaşmasını istedi. İkili, apar topar plajdan uzaklaştı.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Oğlu Kuzey için her gün bir saat yürüyor

Dört aylık hamile olan Çağla Şikel, eşi Emre Altuğ’la her fırsatta Çeşme’de tatil yapıyor. ‘İlle de Roman Olsun’un çekimleri biter bitmez Altuğ’la Çiftlikköy’deki yazlıklarında buluşan ünlü manken; önceki gece Alaçatı’da yürüyüş yaptı. Geçtiğimiz günlerde, erkek bebek beklediğini ve adını Kuzey koyacağını açıklayan Çağla Şikel, “Sağlıklı bir hamilelik yaşamak için her gün bir saat yürüyorum. Doktorumun tavsiyelerine eksiksiz uyuyorum. Güneşe de çok çıkmıyorum” dedi.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Tarkan’a yaz klibi çekecek

Metin Arolat ve Hande Subaşı, pazar akşamı Çeşme’de konser verecek Tarkan’ı dinlemeye hazırlanıyor. Konserden birkaç gün önce Alaçatı’ya gelen iki arkadaş, önceki gece birlikte yemek yedi. Metin Arolat, Tarkan’a Çeşme’de çılgın bir yaz klibi çekeceğini söyledi.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
J.R. Ferhan’ın elinden dürbün hiç düşmedi

Derya Baykal-Ferhan Şensoy çiftinin küçük kızları Ferhan, erkek arkadaşları ile birlikte Türkbükü’nde tekne sefası yaparken görüntülendi. Sahil güvenlik ekipleri gibi tekneden dürbünle karayı izleyen Ferhan Şensoy, fotoğraflarının çekildiğini fark edince apar topar teknenin içine kaçtı.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Yepyeni şarkılarıyla BÜYÜLEDİ

Yeni albümü ‘Benim Adım Aşk’ ile çok iddialı olan Sibel Can, önceki gece, çekimleri Bodrum’da yapılan ‘Biri Bana Gelsin’ programına konuk oldu. Ferhat Göçer’le pek çok şarkıda düet yapan ünlü şarkıcı, yeni şarkılarını Güverte’de ilk kez seslendirmiş oldu. Siyah ve kırmızı iki kıyafet giyen Can, müzik ziyafeti çekti. Kaldığı Divan Palmira Oteli’nden tekneyle Güverte’ye gelen assolist, programdan sonra Türkbükü’nde yürüyüşe çıktı.
Tatil günlüğü- 03 Temmuz 2009
Hayırlı evlat Ebru

Sunucu Ebru Akel, geçtiğimiz aylarda annesi ve babasına Gündoğan’da bir ev satın aldı. Bodrum’da da otel yerine baba evinde kalmayı seçen Akel, önceki akşam ailesiyle balıkçıda yemek yedi.
BİZE ULAŞIN