Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Ortak zevkleri ‘turkuvaz’ plaj elbisesi!
SÜREYYA YALÇIN İLE ALPAY BAŞARAN ‘PİŞTİ’ OLDU

Şıklık konusunda Eda Taşpınar ve Deniz Berdan’la yarışan Süreyya Yalçın’a yeni bir rakip çıktı. İşadamı Alpay Başaran, Arabistan’dan getirttiği turkuvaz elbisesiyle; Süreyya’nın şıklık tahtını salladı!
Önceki gün Bianca Beach’te, turkuvaz elbisesiyle boy gösteren Alpay Başaran, meraklı bakışları üzerine topladı. Alpay Bey; aynı saatlerde Türkbükü’nde Süreyya Yalçın’la ‘pişti’ olduğunun farkında değildi!
Gün boyu yeşil bikinisiyle güneşlenen Süreyya; Alpay Başaran’la ‘ortak zevklerini yansıtan’ plaj elbisesiyle Türkbükü’nde alına salına yürüdü.
Alpay Başaran, havadar elbisesinin altına parmak arası terlik giydi.
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Türkbükü'nün 'Pocahontas'ı!
Deniz Berdan, her gün farklı tarz bir bikini ile sahilde boy gösteriyor. Önceki gün Lola Beach'te güneşlenen Berdan, ilginç saç stili ve kolyeleri ile çizgi film kahramanı 'Pocahontas'a benziyordu. Saçındaki mavi aksesuvarlar ve kızılderili kolyesi ile objektiflere takılan Deniz Berdan, yanık teniyle de göz doldurdu.
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Semiramis'e 2 milyon dolarlık yeni tekne
Semiramis Pekkan, Torba La Boutique Alkoçlar Otel'de düzenlenen Numarine Denizcilik'in davetine katıldı. Sinan Engin, İsmail Akkaya ve Oya Germen de etkinliğin konukları arasında yer aldı. Davette; eşi Gulu Lalvani'yle birlikte '78 Fly' model bir tekneyi gezen Pekkan, 2 milyon dolar değerindeki 'yüzen saray'ı almaya niyetlendi. Semiramis Pekkan, 'Tange' isimli teknesini 'çok deşifre olduğu için' geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığını açıklamıştı.
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Denizde aşk başkadır
İşadamı Serdar Cümbüş, önceki gün sevgilisi ile Türkbükü'ndeki Sea Garden koyunda objektiflere yakalandı. Cümbüş ve sarışın sevgilisi zodiac'la Türkbükü turu atarken, birbirleriyle öpüşüp koklaşmayı da ihmal etmedi. Romantik anlarını gazetecilerle paylaşan çift, aşklarını saklamadıklarını göz önüne serdi.
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
İskele güzeli Ece Gürsel
Manken Ece Gürsel, Çeşme'nin sıcağından kurtulmak için önceki gün sürekli denize girdi. Deniz kenarında gazetecilere poz veren ünlü manken, fotoğraf çektirmekten rahatsızlık duymadığını söyledi ve ekledi: "Benim poz vermem kimseyi ilgilendirmez!"
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Bizi çekmelerini engelle
Nihat Altınkaya ile Deniz Çakır, yemek yemeden Arif Restaurant’ı terk etti...
‘Yaprak Dökümü’nün ‘Ferhunde’si Deniz Çakır, sevgilisi Nihat Altınkaya ile tatilde. Alaçatı’da yemeğe giden aşıklar, paparazzilerle karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırdı. Çakır’ın “Fotoğraf çekmelerine engel ol” sözü Altınkaya’yı sinirlendirince; ikili mekanı terk etti.!
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
Ördeklere ekmek attılar
Eşi İshak Cerit’le birlikte Princess Otel’de tatil yapan Esin Moralıoğlu, önceki gün güneş ve denizin dışında yeni bir keyif yaşadı. Otelin sahilinde yüzen beyaz ördekleri ekmekle besleyen ünlü çift, çok eğlendi.
Tatil günlüğü- 05 Temmuz 2009
'Belda'nın sinirleri bozuldu!
Uğurhan Akdeniz Ajansı'nın Çeşme'ye davet ettiği ünlü manken Ece Sükan, telefonla konuşurken fotoğraflarının çekildiğini fark edince çok sinirlendi. Sıfır beden vücudunu tümüyle ortaya çıkaran bikinisiyle boy gösteren Sükan, ortalığı ayağa kaldırdı! 'Aşk Yakar' dizisindeki 'Belda' rolüyle adından söz ettiren Ece Sükan, adeta canlandırdığı karakterin 'asabi' yanını sergiledi.
BİZE ULAŞIN