Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009

Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Nişanlısına 'ikonman' diyor

'Dest-i İzdivaç' programı ile adından söz ettiren sunucu Esra Erol, nişanlısı Ali Özbir ile Türkbükü’ndeki Lola Beach’te denizin tadını çıkarıyor. Mutlulukları ile dikkat çeken çift, evlilik öncesi geçen yılın stresini attıklarını söyledi. Ali Özbir için “O benim ikonman’ım” diyen Erol, evlenecekleri günü iple çektiğini de sözlerine ekledi.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Her akşam bir saat yürüyor

İki haftadan beri Türkbükü’nde tatil yapan 5.5 aylık hamile manken Çağla Şıkel, annesi yle birlikte düzenli olarak yürüyüşe çıkıyor. Önceki gün yürüyüş sırasında paparazzilerle karşılaşan Şıkel; hayli neşeliydi ama kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermedi. Ünlü mankenin sağlıklı bir hamilelik geçirmek için beslenmesine de çok dikkat ettiği belirtiliyor.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Kafasını dinliyormuş

Seksi manken Lara Surol, Bodrum’da tek başına kafasını dinlediğini söyledi. Önceki gün Türkbükü sahilinde hediyelik eşya satan tezgahları inceleyen Lara, otantik küpeleri çok beğendi. Daha sonra Lola Beach’teki partiye katılan ünlü manken beyaz bikinisiyle dikkat çekti.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Sakın çizgini bozma!

Geçtiğimiz hafta kalp ritmindeki bozukluk nedeniyle hastanelik olan Orhan Gencebay, Divan Palmira Otel’deki suitinde dinleniyor. Önceki gün kendisini ziyarete eden Kıvanç Tatlıtuğ ile uzun uzun sohbet eden Orhan Baba, yakışıklı oyuncuya tavsiyelerde bulundu. Tatlıtuğ’un tarzını çok beğendiğini söyleyen Gencebay, “Çizgini bozma böyle devam et” dedi. Rahatsızlığı nedeniyle iki binden fazla ‘geçmiş olsun’ telefonu ve mesajı aldığını söyleyen Gencebay, dostlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
O kadar terbiyesiz bir kadın değilim!

Çocuklarıyla Bodrum’da bir haftalık tekne tatiline çıkan Sibel Can, Kıbrıs’ta kutladığı doğum günü sonrası çıkan haberlere ateş püskürdü. 39. yaşgünü pastasını keserken “Asıl doğum günüm boşandığım gün olacak” dediği iddia edilen Sibel Can şunları söyledi: “Böyle bir laf edecek kadar terbiyesiz değilim. Kendimi bilen bir insanım. Nerede nasıl davranacağımı bilirim. Sulhi Aksüt ne olursa olsun benim 10 yıllık hayat arkadaşımdır. O tarz bir konuşma yapmadım.” Önceki gün Türkbükü’ndeki A46 mağazasına uğrayarak yeni mayo siparişleri veren ünlü şarkıcı, “Şu an ikimiz de ay sonunda sonuçlanacak boşanma davamızı bekliyoruz” diye konuştu.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Uygur'dan 'çıplaklık' esprisi

Eşi ve çocuklarıyla birlikte bir haftadır Bodrum’da tatil yapan Behzat Uygur, gazetecilerle şakalaşmayı çok seviyor. Önceki gün elinde havlularla Türkbükü’nde yürürken görüntülenen Uygur, “Beni çıplak çekmeyin” diye espri yaptı. Behzat Bey, bir hafta daha Bodrum’da kalacaklarını söyledi.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
Plajda bedava bikini izdihamı

Türkbükü’nün gözde mekanları arasında yer alan Lola Beach’te önceki gün düzenlenen plaj partisi, semt pazarlarını aratmayacak görüntülere sahne oldu.
Tatil günlüğü - 09 Ağustos 2009
500 kişinin katıldığı partide, bedava dağıtılan bikiniler kapışıldı. Yakışıklı popçu Murat Dalkılıç’ın şarkıları ile eğlenen genç kızlar, iskeleye getirilen bedava bikinilerden ikişer-üçer aldı. Hareketli müzikle coşan gençler, bikini standının önünden uzun süre ayrılamadı.
BİZE ULAŞIN