Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Yakalarsam muck muck!

İstanbul gecelerinin hızlı playboy’larından Murat Cevahir, esmer sevgilisi ile Çeşme’den sonra Bodrum’da da tatilin tadını çıkarıyor. Önceki gün Lola Beach’in iskelesinde sevgilisi ile kovalamaca oynayan Cevahir; sıcak görüntüler yarattı. Bodrum’da her yıl tek başına tatil yapan Murat Cevahir, bu yaz hem esmer sevgilisi hem de yakın dostları Murat-Esra Aşık çifti ile keyifli vakit geçiriyor. Ünlü playboy, sevgilisiyle tekne gezintilerine çıkarak romantik anlar yaşıyor.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Mayoyla yakalanmak normal!

Bodrum’da hem tatil hem de iş yapan Fatih Ürek, Fox TV kameralarına slip mayosuyla yakalandı. Leopar desenli şalıyla hemen üstünü örten Ürek, “Herkes gibi ben de güneşleniyorum. Bunda yanlış anlaşılacak ne var?” dedi. Kuşum Aydın’ın kendisini taklit ettiğini söyleyen Ürek, “Bana benzemeye çalışmasına bir anlam veremiyorum. Bu kadar komik olmaya gerek yok!”
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Afrodit için önce yeğeni

Türk Sineması’nın ‘Afrodit’i Banu Alkan, abisi Altan Alkan ve yeğeni Cengizhan ile Türkbükü’ndeki Banana Otel’de tatil yapıyor. Bütün gün yanından ayrılmayan minik Cengizhan’ı çok sevdiğini söyleyen Alkan, “Benim için önce yeğenim” diyor. Tatilde denize girmekten kaçınan ‘90-60-90’ ölçülerindeki ünlü oyuncunun; yakında Nuri Alço ile bir sinema filminde rol alacağı söyleniyor.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Ayrılık acısına midye dolma!

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ ekibinin ‘Hıyarlı Baba’sı Şahin Irmak, oyuncu sevgilisi Gamze Topuz ile yollarını ayırdıktan sonra günlerini Çeşme’de geçiriyor. Önceki gün Sortie Beach’te arkadaşlarıyla güneşlenirken objektiflere pozveren Irmak, midyeyi çok sevdiğini belirterek; bir tepsi midye dolmasını limon sıkarak afiyetle yedi.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
‘Meliha’ Torba’da sobelendi

atv’nin sevilen dizisi ‘Canım Ailem’ tatile girince, ‘Meliha’ karakterini canlandıran Şebnem Bozoklu da soluğu Bodrum’da aldı. Önceki gün Torba sahilinde güneşlenirken ‘Bizden Kaçmaz’ kameralarına yakalanan Bozoklu’ya bikini çok yakışmıştı. Denizden çıkar çıkmaz kurulanarak şezlonguna oturan ‘Meliha’, kameralara görüntü verdiğinin farkına varmadı.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Arabasını gazetecilerin üstüne sürdü!

‘Yaprak Dökümü’ dizisinin ‘Ferhunde’si Deniz Çakır, rol arkadaşı ve sevgilisi Nihat Altınkaya ile Çeşme’de tatil yapıyor. Gazetecilere yakalanmamak için büyük çaba sarf eden çift, önceki gece Alaçatı sokaklarında arabayla geziyordu. Görüntülenmekten rahatsız olan sevgililer, otomobili gazetecilerin üzerine sürerek uzaklaştı. ‘Öfkeli aşıklar’ın bu çıkışını görenler, “İkisi de bekar... Resimleri çekilince niye bu kadar sinirleniyorlar ki?” tepkisini verdi.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Ayvalık’a boşuna gittiler!

Geçtiğimiz hafta baş başa Antalya’da tatil yapmak için çıkan Kaya ve Feraye Çilingiroğlu, Ayvalık’taki yazlığında dinlenen Hülya Avşar’ı ziyaret etti. Ancak; Hülya Avşar evde olmadığı için Çilingiroğlu yollarını boşu boşuna uzatmış oldu. Üç yıl önce yollarını ayıran Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra’nın mutluluğu için sık sık biraraya gelerek, dostluk örneği sergilemeyi sürdürüyor. Kaya Bey’in Feraye Tanyolaç’la evlenmesinden sonra da medeni tavrını bozmayan Avşar Kızı, Zehra’nın kardeşi Hüseyin Kaya ile vakit geçirmekten de çok hoşlanıyor.
Tatil günlüğü- 09 Temmuz 2009
Sırada Bodrum var

Metin Arolat ve Hande Subaşı’nın Çeşme tatilleri devam ediyor. Alaçatı’da sörf dersleri alan Subaşı, önceki gün elinde sigara ile yakalandı. Metin Arolat ile yemek yerken görüntülenen Hande Subaşı, bir süre daha Çeşme’de kalıp sonra Bodrum’a geçeceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN