Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Özgü evine mandalina ağacı aldı
Beyazperdenin ve ekranların beğenilen yüzü ünlü oyuncu Özgü Namal, evine ağaç dikti! Namal, önceki gün Kanyon Alışveriş Merkezi'nde evi için 'yeşillik' alışveriş yaparken görüntülendi. Alışveriş merkezindeki bütün çiçekçileri tek tek gezen Namal, kendisini görüntüleyen gazetecilere de yeşile ve bitkiye aşırı sevgisi olduğunu belirterek poz verdi. Uzun süren gezintisi sonunda evi için minyatür bir mandalina ağacı alan güzel oyuncu, sevgilisi Murat Han ile ilgili konuşmaktan kaçındı.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
İşte Hadise-Sinan aşkının fotoğrafı
Önceki gün Kuruçeşme Arena'da yeni albümünün tanıtım konserini veren Hadise'ye sahnede sevgilisi Sinan Akçıl da eşlik etmişti. Annesi Gülnihal Canol da kızını yalnız bırakmamıştı. Hadise konserden sonra bindiği teknede sevgilisiyle sarılıp, aşk tazelerken Mega Magazin kameralarına yakalandı.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Türkiye’de ben bir numarayım!
Türkiye’ye geldiği günden itibaren tanıtımların aranılan ismi olan Romen manken Tatiana Marinescu, önceki gece Kuruçeşme Safir’de düzenlenen bir partiye katıldı. Seksi sırt dekolteli beyaz bir kıyafet giyen esmer güzel, DJ kabinine geçerek müşterileri coşturdu. “Türkiye’de ben bir numarayım, benden alası yok” diyen Tatiana, ‘Beyaz Geceler’ konseptiyle düzenlenen partide güzelliğiyle göz kamaştırdı.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Tayanç’tan jet hızında açıklama
Altın Portakallı oyuncu Tayanç Ayaydın, önceki akşam Asmalımescit’te bir kız arkadaşı ile görüntülendi. Fotoğraflarının çekildiğini görünce çok şaşıran başarılı oyuncu, hemen gazetecilere açıklama yaptı. “Bayan sadece arkadaşım olur. Adı da Mine. Beraber bir filmde oynamıştık. Her zaman görüştüğüm biri, yemek yedik, sohbet ettik şimdi de gidiyoruz” diyen Ayaydın, daha sonra yoluna devam etti.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Flaşların azizliğine uğradı
Sosyetik güzel Çiğdem Kayalı ve genç sevgilisi Uğur Güven, önceki gece Reina’da geç saatlere kadar eğlendi. Uzun süredir birlikte olan çift, çıkışta fotoğrafları çekilirken oldukça rahattı. Patlayan flaşlardan transparan bluzunun altına sutyen giymediği dikkat çeken Çiğdem Kayalı, bu durumdan hiç rahatsız olmadı. Sevgililer fotoğrafları çekildikten sonra arabalarına binerek mekandan ayrıldılar.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Ivana’nın beach defilesi sürüyor
‘İkoncan’ lakaplı sosyetik güzel Ivana Sert, geçtiğimiz hafta sonu Kıbrıs’ta düzenlediği mayo defilesinin ardından Bodrum’a döndü. Tasarladığı mayokinilerini Bodrum beach’lerinde bir manken edasıyla sergileyen Sert; önceki gün iki yeni modelini daha görücüye çıkardı. Sert, Kızılderili esintili mayosuyla yürürken bir yandan da dondurma yedi.
Düzgün fiziği ile kendi mayolarının en iyi tanıtıcısı olan Ivana Sert, önceki gün iki farklı model sergiledi. Payetlerle süslü siyah mayokiniyi ilk kez giyen Sert, manken gibiydi.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
1.5 MİLYON EURO’luk teknede keyifleri yerinde
Ünlü işadamı Taha Tatlıcı ve eşi Selin Hanım, Bodrum koylarının tadını 1.5 milyon Euro’luk teknelerinde çıkarıyor. Görkemli tekneleriyle farklı farklı sahillerde turlayan Tatlıcı Ailesi, önceki gün Türkbükü’ne yanaştı.
Yakın dostu Sinan Engin’in yardımıyla zodiac teknesine binen Taha Bey, kısa bir süre için sahile çıktı. Tatlıcı Ailesi, yüzen saraylarını erzakla doldurduktan sonra yeni koylara doğru açıldı.
Tatil günlüğü- 10 Temmuz 2009
Can yeleksiz jet-ski dolmuşu!
Sahil beldelerinin en havalı deniz aracı jet-ski, bu yaz da popülerliğini koruyor. Eski futbolcu yeni TV yorumcusu Sergen Yalçın'ın da tutkuları arasında yer alan jet-ski'yi kullanırken ise dikkatli olmak gerekiyor! Önceki gün Türkbükü sahilinde 'dolmuş tadında' jet-ski turu' yapan bir grup turistin can yeleği takmaması; bu manzarayı görenleri çok heyecanlandı. Jet-ski'yi kullanan beyefendi, arkasına aldığı üç genç kadını dalgalarla yarıştırırken, 'kask takmadan' motosiklete binenleri anımsattı.
BİZE ULAŞIN