Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Arkadaşı Hande’yi göz hapsine aldı

Güzel oyuncu Hande Ataizi, sezon başında Bodrum’da objektiflere yakalanmış ve daha sonra apar topar İstanbul’a dönmüştü. Önceki gün yeniden Bodrum Türkbükü’ne gelerek yarım kalan tatiline devam eden güzel oyuncu, Bodrum Princess Otel’in plajında İngiliz arkadaşı emlakçı Chris ile objektiflere yakalandı. Fit vücudu ve kaslı karnı ile objektiflere yansıyan Ataizi ve arkadaşı, bir süre şezlonga uzanıp güneşlendikten sonra, gölgeye geçip birlikte şarap içti. Chris’in gün boyunca gözlerini Ataizi’den alamadığı ise dikkatlerden kaçmadı.
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Ava giderken av oldu

Aysun Kayacı, önceki gün, Bodrum Türkbükü’ndeki Bodrum Princess Otel’in plajında bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Elinde cep telefonu ile fotoğraf çekmeye çalışan güzel oyuncu, o sırada aslında kendisinin fotoğraflandığını fark etmedi. Kayacı, güneşten korunmak ve bikiniyle poz vermemek için üzerinde bir tunikle oturmayı tercih etti.
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Çeşme’de bir yalnız kadın

Geçtiğimiz hafta babası Nazım Ünsal’ı kaybeden Tuba Ünsal üzüntüsünü Çeşme’de tek başına yaşıyor. Alaçatı Beach Resort’ta kalan genç oyuncunun yanında bir kız arkadaşı da olmasına karşın Ünsal plaja yalnız iniyor, denizde tek başına yüzüyor. İşte güzel oyuncunun bir günlük yalnızlığı...
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Boşandı, soluğu Bodrum’da aldı

Türk Sineması’nın unutulmaz oyuncularından Suzan Avcı ile senarist Erdoğan Tünaş’ın şarkıcı kızları Binnaz Avcı, eşi Murat Kaşıbeyaz’dan önceki sabah boşandı. Avcı, davanın ardından hemen uçağa atlayıp, soluğu Bodrum’da aldı. Türkbükü’ndeki Divan Otel’de görüntülenen genç şarkıcı, belindeki dövme ile dikkat çekti.
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Torba'dan sıkıldı...

Ender-Gülşah Alkoçlar çiftinin küçük kızları Aslışah Alkoçlar, ailesinin işletiği Torba Alkoçlar La Boutique Otel'de yazın tadını çıkarıyor. Ama küçük Alkoçlar artık Torba'dan sıkılmış olmalı ki, geçen gün arkadaşlarıyla birlikte Türkbükü'ndeki Maki Otel'in plajındaydı. Şirinliği ile herkesin ilgi odağı olan Aslışah, bol bol denize gidi.
Tatil günlüğü- 13 Temmuz 2009
Didem Türkbükü yollarında

Manken Didem Uzel ve oyuncu arkadaşı Özgür Özberk, Türkbükü sahilinde dolaşırken objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla Türkbükü’nde alışveriş ve yürüyüş yapan Uzel, ilginç plaj elbisesiyle dikkat çekti. Güzel manken, fotoğraflarının çekildiğini görünce umursamaz davranmayı tercih etti.
BİZE ULAŞIN