Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009

Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Oğluyla tatil yapıyor

Oyuncu Leyla Bilginer de Bodrum’da tatil yapanlardan. Bilginer, geçtiğimiz hafta sonu oğlu Kayra ile Türkbükü’nde bir teknede objektiflere takıldı. Oğlunun üzerine titreyen güzel oyuncu, sık sık küçük Kayra’yla denize girdi.
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Bikinili Ferhan Şensoy

Derya Baykal-Ferhan Şensoy çiftinin büyük kızları Ferhan Şensoy, Bodrum’da arkadaşları ile koy koy geziyor. Sürat teknesiyle geldikleri Türkbükü’ndeki Cennet Koyu’nda arkadaşları ile denize giren genç Şensoy’un rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. Bir ara tekneye çıkmakta zorlanan Ferhan Şensoy’u, iki arkadaşı güçlükle tekneye çıkardı.
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Şensoy tekneye çıkamayınca arkadaşları yardım etti.
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Can tatilci çocukları coşturdu

Ünlü sanatçı Sibel Can, her hafta Ebru Gündeş ile dönüşümlü çıktığı Antalya Sueno Otel’de, geçen akşam bir konser verdi. Pembe kıyafeti ve yeni saç rengi ile dikkat çeken Can, gece boyunca kendisini dinlemeye gelen çocuklarla yakından ilgilendi. Kızı Melisa ve oğlu Engin Can’ın, yaz okulu için Amerika’da olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, “Engin Can ve Melisa’yı çok özledim. Onların hasretini minik oğlum Emir’le gideriyorum” diye konuştu.
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Oğulcan, kız kardeşine ağabeylik yapıyor

Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğulları Oğulcan, tatil yaptığı Bodrum’da sık sık denize girip güneşlenirken, kız kardeşiyle yakından ilgileniyor. Önceki gün Türkbükü’ndeki Lola Beach’te kız kardeşi ile objektiflere takılan Oğulcan, su sporlarını da çok seviyor. Küçük Engin, Bodrum gecelerinde boy göstermekten de geri kalmıyor.
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Mardan’da akvaryumda yüzülüyor

Akdeniz’in en lüks oteli Mardan Palace, denize girmeden balıklarla yüzmek isteyenler için ilginç bir alternatif sunuyor. Otelin içinde yer alan Swim Reef adlı akvaryumda; uzman Brian Cinquegrani denetiminde, vatozdan uçan balığa, eşkinadan sinarit, lapine kadar onlarca çeşit balıkla birlikte yüzüp, onları ellerinizle besleme şansına sahipsiniz. Swim Reef’te balıklarla birlikte yüzme deneyiminin ücreti 25 Euro, balıkları önce besleyerek sonra birlikte yüzme deneyimi ise 70 Euro
Tatil günlüğü- 15 Temmuz 2009
Bilge, Bodrum gecelerinde...

Megastar Tarkan ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, Bodrum’da tatil yapıyor. Geceleri Bodrum barlarında eğlenen, gündüzleri ise bol bol güneşlenen Öztürk, geçtiğimiz hafta sonu bir gece klübünde arkadaşlarıyla görüntülendi. Yeni bir aşka yelken açtığı söylenen Öztürk’ün mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
BİZE ULAŞIN