Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009

Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
İkinci balayı

Dansçı Alona Ataberk ile evlenen Tan Sağtürk, Bodrum’da ikinci balayına çıktı. Yalıkavak’taki Clup Flipper’da el ele dolaşan çift, adeta düşman çatlattı. Eşi Alona ile çok güzel bir evlilik yaşadıklarını belirten Sağtürk, “Birkaç gün daha buradayız” dedi.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
Tatilde bile haber peşinde

Spor spikeri Burcu Esmersoy, sevgilisi Cem Alper ile Alaçatı’da tatil yaparken denize girmek yerine kitap ve gazete okumayı tercih ediyor. Plajda dolaşan satıcılardan gazete alan sunucuyu görenler, “Tatilde bile haber peşinde...” yorumunu yaptı. Beyaz plaj elbisesini üzerinden çıkarmayan Esmersoy, gölgede otururken sevgilisi Cem Alper, bol bol denize girdi.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
3 mayo 3 elbise aldı

Yaz boyunca hafta sonları Çeşme’de tatil yapan Demet Akalın, sezonun son sahne programını Soho’da yaptı. Önceki gün alışveriş yaparken görüntülenen Akalın; Alaçatı’daki bir mağazadan 3 mayo ve 3 elbise aldı. Çeşme’den ayrılmadan önce arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü popçu “Çeşme’yi özleyeceğim” dedi.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
Pide keyfi yaptılar

Bir süre önce barışan Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan, Bodrum tatillerinin ardından Çeşme’ye geçtiler. Önceki gün kızları Naz ile birlikte Dost Pide’de yemek yiyen çift, oldukça mutlu gözüküyordu. Naz annesinin kucağından inmezken, Tamer Karadağlı saç-sakal birbirine karışmış haliyle yeni bir imaj sergiliyordu.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
2 haftada 150 bin kişi dinledi

Mustafa Sandal, ‘Muhabbet Kart Konserleri’ ile izleyici rekoru kırmayı hedefliyor. Şile, Erdek, Ayvalık, Manisa, Kuşadası ve Didim’de sahne alan popçuyu 150 bin hayranı izledi. Bu akşam Kütahya ve 21 Ağustos’da Çanakkale’de sahneye çıkmaya hazırlanan Musti; 600 bin seyirciye ulaşarak kendi rekorunu kırmak istiyor...
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
Konser yorgunluğu atıyorlar

Mustafa Sandal ve eşi Emina Türkcan, konser koşuşturmasıyla geçen yaz sezonunda; fırsat buldukça hafta sonları Çeşme ve Bodrum’da tatil yapıyor. Önceki gün Gündoğan’daki evlerinden tekneyle Türkbükü’ne giden çift; Princess Otel’in iskelesine demir attı.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
Çizgili seksi şalvarıyla dikkat çeken Emina, sürekli cep telefonu ile mesajlaşırken Musti de onun yanından ayrılmadı. Birkaç saat Türkbükü’nde vakit geçiren ünlü çift, oğulları Yaman’ı fazla bekletmeden evlerinin yolunu tuttu.
Tatil günlüğü - 18 Ağustos 2009
Kaptan Didem

Yaklaşık bir aydır Bodrum’da tatil yapan Didem Taslan, Bianca Beach’te düzenlenen partiye kaptan şapkası ile katıldı. Seksi bikinisi ile görüntülenen Taslan, gazetecilere “Siz hala izne çıkmadınız mı?” diye takıldı.
BİZE ULAŞIN