Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Pınar, doğum kilolarını verememiş

Yakın dostları İshak Cerit-Esin Moralıoğlu çiftinin teknesinde güneşlenen Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, minik kızları Su’yu da güneşle buluşturdu. Bikinili Pınar Altuğ, doğum sonrası kilolarından tam olarak kurtulamadığı için yerinden pek kalkmadı. Gazetecilerin fotoğraf çektiğini gören Altuğ, kızını paravan gibi vücuduna örterek hemen teknenin içine kaçtı.
Yağmur Atacan da karısının peşinden içeri girdi. Çift; gazeteciler uzaklaşmadan ortaya çıkmadı.

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Emekli manken için önce annelik

Eski manken Sinem Güven ile eşi Murat Ersönmez, minik kızları Defne ile birlikte önceki gün Bodrum Türkbükü Paradisio Otel’de deniz keyfi yaptı.

Bikinili görüntülenen Güven, fotoğraflarının çekilmesinden dolayı rahatsız olurken, formundan hiçbir şey kaybetmediğini de gözler önüne serdi. Gün boyu kızı Defne ile ilgilenen Sinem Güven, deniz kenarında da anneliğin hakkını veriyordu.

İpli bikini modasına uyan Sinem Güven hiç doğum yapmamış gibi...

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Semiramis Pekkan amatör fotomodel!

Ajda Pekkan’ın kardeşi Semiramis Pekkan, geçtiğimiz gün tekstilci dostu İsmail Akkaya ile birlikte Gündoğan’da ‘Tange’ isimli teknesinde güneşlendi.
Yakın dostu İsmail Akkaya’ya teknede poz veren Pekkan, aynı anda paparazzilere de pembe bikinisi ile yakalandı. İsmail Akkaya’ya poz verdikten sonra fotoğrafları kontrol eden Pekkan çok neşeliydi.
Semiramis Pekkan’ın ‘Tange’ isimli teknesini gazeteciler tarafından deşifre olduğu için satışa çıkardığı konuşuluyor. Pekkan’ın şimdiden yeni tekne sipariş ettiği de söyleniyor...

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Locasından vazgeçti şezlongta güneşlendi

Rahatına düşkünlüğü ve gösterişli plaj giysileriyle tanınan Süreyya Yalçın, Lola Beach’te her zaman gittiği ihtişamlı locasını bir günlüğüne terk etti. Hakkında çıkan ‘50 bin dolara loca kiraladı’ haberleri nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yalçın, Türkbükü Chocolate’ta mütevazı bir şekilde güneşlendi. Fotoğraflarının çekildiğinden şüphelenen Yalçın, hemen havluya sarındı. Başındaki kovboy şapkasıyla da yüzünü güneşten korudu.

Plajda şıklığı elden bırakmayan Süreyya Yalçın önceki gün kovboy şapkası ve saçaklı kahverengi giysisiyle çok sadeydi.

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Meltem ile Kıvanç’ın aşk yuvası!

Gümüşlük’ü mesken tutan Berrak Tüzünataç ve Nejat İşler çiftinden sonra Kıvanç Tatlıtuğ ve Meltem Cumbul da aynı beldede şirin bir sahil evi kiraladı. Tatil görüntüleri geçtiğimiz hafta basına yansıyan ve aşklarını ulu orta yaşamaktan çekinmeyen iki ünlü; denize sıfır aşk yuvalarında adeta balayı provası yapıyor. Evlerinin önünde demirledikleri tekne ile zaman zaman koyları gezen iki sevgili, romantik bir tatil yaşıyor.

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
İşlettiği mekana müşteri oldu

Eski manken İlgi Gövsa, önceki gün Bodrum Türkbükü’nün en hareketli beachlerinden ‘Lola Beach’te seksi bikinisi ile görüntülendi. Geçen sene işletmeci olarak bulunduğu Lola Beach’te bu sene müşteri olarak boy gösteren Gövsa, bütün gün denizin ve güneşin tadını çıkardı. Kız arkadaşları ile birlikte bol bol dedikodu yapıp kahkahalar atan Gövsa’nın keyfi yerindeydi.

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Kaan Bey’in ‘sevgi dolu’ tavla partisi

Özben Önal ile yaşadığı aşktan sonra özel hayatında bir türlü dikiş tutturamayan Kaan Boyner, geçtiğimiz hafta sonu sarışın sevgilisi ile Bodrum Princess Otel’de görüntülendi. Bütün gün güneşlenip daha sonra tavla oynayan ikili, dalgınlıktan fotoğraflarının çekildiğinin bile farkında olamadı. Sevgililer, akşam üstü yedikleri romantik yemek ile aşklarını perçinleştirdiler.

Tatil günlüğü- 29 Haziran 2009
Beyaz’ın tatili ‘Plan B’de geçti

Yaklaşık bir haftadır Bodrum Türkbükü’nde dostlarının ‘Plan B’ isimli teknesinde tatil yapan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Bodrum’un denizi ile hiç buluşamadı! Tatilini teknede sürdüren Beyaz, gazetecilere mayolu yakalanmamak için bir hafta boyunca hiç denize girmedi. Yakışıklı şovmen, günlerini dostlarıyla sohbet edip, tavla oynayarak geçirdi.

BİZE ULAŞIN