Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009

Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
Önceki gün püsküllü pembe yeleği, leopar desenli bikinisi ve kovboy şapkasıyla havalıydı. ‘İknocan’lıktaki rakibi Süreyya Yalçın’ın da çok sevdiği kovboy şapkasını farklı bir tarzda lanse eden Sert’in sarı siyah mayosu da ilgi topladı.
En büyük korkusunun ‘nazar’ olduğunu söyleyen Ivana Sert, beline kalın rugan kemer taktığı siyah cepkenli mayo; bugüne kadar üzerinde görülen en kapalı mayoydu.
Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
Ivana’nın plaj defilesi tam gaz sürüyor

Sosyetik güzel İvana Sert, Türkbükü sahilindeki moda şovuna devam ediyor. Kendi tasarımı olan mayokini ve bikiniler ile herkesi kendisine hayran bırakan Sert, Türkbükü’nde kovboy şapkası trendinin de öncülüğünü yapıyor.

Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
Püsküllü plaj kıyafetiyle kırmızı camlı güneş gözlükleri kullanan Ivana Sert, gün içinde farklı gözlükler taktı. Püsküllü plaj kıyafetiyle kırmızı camlı güneş gözlükleri kullanan Ivana Sert, gün içinde farklı gözlükler taktı.
Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
Yalçın da Ivana Sert gibi kovboy şapkası meraklısı... Hatipoğlu’nun Bodrum tatili devam ediyor.
Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
‘Zoraki Başkan’ın CESUR güzeli

Rol aldığı ‘Zoraki Başkan’ dizisinin setinde yaşadığı taciz olayı ile gündeme gelen Selen Görgüzel, Bodrum sahillerinde verdiği cesur pozlar ile dikkat çekmeye devam ediyor. Önceki gün Türkbükü Lola Beach’te üstsüz güneşlenen Selen Hanım; cüretkarlığını objektiflere yansıttı.

Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
Selen Görgüzel üstsüz güneşlendi

Selen Görgüzel, vücuduna güvenini sergiledi.

Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
‘Plan B’de tişörtünü çıkardı, yakalandı!

Türkbükü’nde bir haftadır dostlarının ‘Plan B’ adlı teknesinde tatil yapan ve denize girmemesiyle dikkat çeken Beyazıt Öztürk, sonunda tişörtsüz olarak objektiflere yakalandı.
Geçtiğimiz hafta sonu Demirci Köyü koyunda ‘üstsüz’ görüntülenen ünlü şovmenin fazla kiloları gözlerden kaçmadı. Yeşil mayosuyla güverteye çıkan Beyaz, fotoğraflarının çekildiğinden habersiz göbeğini gere gere güneşlendi. Teknedeki hanımlarla da keyifli sohbetler eden Beyaz, esprileriyle de herkesi kahkahaya boğdu.

Tatil günlüğü- 30 Haziran 2009
İlayda ile annelik provası yapıyor

Seksi güzel Didem Uzel, tatil yaptığı Türkbükü’ndeyeğeni İlayda ile annelik provası yapıyor. Yeğenine masal kitabı okuyup, duş yaptıran, saçlarını tarayan ve onu denize sokan Uzel, halinden çok memnun görünüyor. Sarı bikinisiyle ‘formda olduğunu’ gözler önüne seren Didem Uzel, yeğeni İlayda’ya ‘En Sevdiğim Cadı’ isimli kitabı okuduktan sonra kendine zaman ayırıp, güneşlendi.

BİZE ULAŞIN