Ünlü yıldızın çocuğu için söylediği sözler tartışma yarattı!

My name is Earl ve Mom gibi sevilen dizilerde canlandırdığı rollerle tanınan ABD'li oyuncu Jamie Pressly geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşım yüzünden eleştiri oklarının hedefi oldu. Sosyal medya kullanıcıları arasında tartışma konusu olan 42 yaşındaki oyuncu anneliği konusunda yerden yere vuruldu. Bu duruma sebep olansa Jamie Pressly'nin oğluyla 12 yaşındaki oğluyla olan fotoğrafını Instagram hesabında paylaşması. Jamie Pressly ve oğlu Dezi'nin birbirlerine sarılıp çektiği bu selfie aslında oldukça sempatik bir fotoğraf. Ancak Pressly'nin fotoğrafı paylaşırken yazdığı yorum çok tepki çekti ve hayranları oyuncuya öfke kustu.

Perşembe 10.10.2019 10:04 Güncelleme: Perşembe 10.10.2019 10:05
Ünlü yıldızın çocuğu için söylediği sözler tartışma yarattı!

Jamie Pressly'nin 3 oğlu var. 12 yaşındaki Dezi, ve 1 yaşındaki ikizleri Lenon ve Leo. Pressly, 12 yaşındaki oğlunun babası, eski nişanlısı Eric Cubiche'den yıllar önce ayrılmış. İkizlerinin babası Hamzi Hijazi ile ise birlikteliğini sürdürüyor.

Ünlü yıldızın çocuğu için söylediği sözler tartışma yarattı!


Jamie Pressly Dezi'yle olan fotoğrafına yorum olarak şunları yazmış: 'En sevdiğim oğlumla harika zaman geçiriyorum. Evet, söyledim işte! 3 oğlum var hepsini tüm kalbimle seviyorum ancak Dezi ile aramdaki bağ bambaşka. O her zaman benim göz bebeğim olacak. İlk göz ağrım'.