Ünlülerin evlilik yorumu

Ünlü isimler, evlilik ile ilgili düşüncelerini açıkladı...

Ünlülerin evlilik yorumu

KIZLAR YOLDAN ÇIKMIŞ, EVLENECEK KİMSE YOK

Aslında ünlüler için pek alışıldık bir durum değildir. Pek azı kendilerini adım adım takip eden paparazzilerle dertleşir ya da sohbet eder. En fazla eğer iyi günündeyse bir 'merhaba' der ve gider.. Oysa Yaprak Dökümü dizisinin oyuncularından Tolga Karel kısa bir süre önce kameralara öyle farklı bir halde yakalandı ki...

Ünlülerin evlilik yorumu

Alkollü olduğu ilk bakışta anlaşılan Karel, gözyaşlarını bile paparazzilerden saklamadan "ne kadar yalnız" olduğunu söylüyordu. Bu sırada fotoğraflarının çekilmesine de fazla tepki göstermedi.

Ünlülerin evlilik yorumu

Ertesi gün ise neden öyle davrandığını açıkladı yine kendisini adım adım takip eden gazetecilere: " gece Suzan Kardeş’i dinlemeye gittim ve Balkan müzikleriyle duygusallaştım. İçeride özümü buldum. İçkinin de etkisiyle oyuncu Tolga Karel kimliğinden birkaç saatliğine de olsa çıktım. Çıkışta gazetecileri karşımda görünce de içinde bulunduğum durumu onlarla paylaştım. Yani kendi hayatımı sesli olarak düşündüm. Onlara güvendim ve dertleştim ama yine üzülen ben oldum. İnanın dertleşecek bir dostum bile yok."

Ünlülerin evlilik yorumu

Karel'in asıl derdi buydu işte "yalnızlık". Kendisinin de anlattığı gibi parası vardı, yakışıklıydı, şöhretliydi ama yalnızdı. Hayatını paylaşacak kimsesi yoktu.

Ünlülerin evlilik yorumu

Hayat arkadaşı seçmek ise onun için en zor işlerden biriydi. Bunu da şöyle anlatmıştı Karel: "Saçma sapan insan kaynıyor yani. Düzgün bir kız arıyorum hayatıma almak için, çoğu yoldan çıkmış, niyetleri farklı. Şöhretlerin hayatı böyledir. Kadınların çoğu ya Oğuz’a ya da tipime geliyor. Samimiyetleri yok, doğallıkları yok. Hiç öyle kısa süreli ilişkilerin adamı da değilim."

Karel aslında gösteri dünyasında çok yaygın bir gerçeği dile getirmişti. Güzelliği, yakışıklılığı, parası, pulu şanı şöhreti olan ünlüler bir türlü hayatlarını paylaşacak doğru insanı kolayca bulamıyorlar. Ya da elbette istisnalar hariç evlilikleri, birliktelikleri kısa ömürlü oluyor. Bu yüzden bazıları evlenmeye pek yanaşmıyor, bazıları da kendi dünyalarından değil sıradan insanlarla evlenmeyi seçiyor.

Ünlülerin evlilik yorumu

PINAR'I ÇOCUĞUYLA GÖRÜNCE ÇOK KISKANDIM

Özel hayatında aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan ünlülerden biri de Aysun Kayacı.

Ünlülerin evlilik yorumu

Kısa bir süre önce arkadaşı Pınar Altuğ'un evine konuk olduğunu ve onun aile yaşantısını görünce kıskandığını itiraf etmişti Kayacı.

Ünlülerin evlilik yorumu

Kayacı şu sözleriyle gündeme damgasını vurmuştu:

BİZE ULAŞIN