Yılın en iyileri Turkuvaz’da! MGD gecesinde ödül yağdı

MGD Altın Objektif Ödül Töreni'ne TURKUVAZ GRUBU damga vurdu. Alanlarının maestrosu konumundaki ATV, A Haber, A Para ve GÜNAYDIN, gecede tam 16 ödüle layık görüldü. Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlediği 24. Altın Objektif Ödülleri, önceki akşam CVK Park Bosphorus Hotel'de sahiplerini buldu. Törene; dizileri, haberleri, programları ve gazeteleriyle medyaya yön veren Turkuvaz Grubu damga vurdu. Gecede ATV Yılın En İyi Dizisi ve En İyi Oyuncuları kategorilerinde 7, A Haber Yılın Haber Erkek Spikeri dalında, Sinan Özedincik ve Funda Karayel'in A Para'da sunduğu GÜNAYDIN Hafta Sonu ise Yılın Hafta Sonu Sohbet Programı dalında ödül aldı. Magazin dünyasının zirve noktası GÜNAYDIN ise tam 5 ödül kazandı. Takvim gazetesi de 2 ödüle layık görüldü. Turkuvaz Grubu, toplam 16 ödülle farkını ortaya koydu.

Perşembe 07.11.2019 09:45 Güncelleme: Perşembe 07.11.2019 10:33
Yılın en iyileri Turkuvaz’da! MGD gecesinde ödül yağdı

Derneği'nin düzenlediği Altın Objektif Ödülleri, 24'üncü kez sahiplerini buldu. CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul'da MGD Başkanı Okan Sarıkaya ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğindeki geceyi Doğa Rutkay ile Hakan Bilgin sundu.

Yılın en iyileri Turkuvaz’da! MGD gecesinde ödül yağdı

Doku Tıp Merkezi ana sponsorluğunda ve Netflix'in sponsorluğunda düzenlenen törene, altısı dizi olmak üzere 16 ödülle Turkuvaz Medya damga vurdu. Gecede atv'de yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' Yılın En İyi Dizisi ödülüne layık görüldü. Dizide rol alan Vahide Perçin En İyi Kadın Oyuncu, Kerem Alışık En İyi Erkek Oyuncu, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş ise Yılın Oyuncuları seçildi. Bir diğer atv dizisi 'Hercai'de rol alan Akın Akınözü de En İyi Drama Dizisi Erkek Oyuncu ödülünü aldı.