Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler

GİZEMLİ ADAYA YOLCULUK

Journey 2: The Mysterious Island

Yönetmen:
Brad Peyton
Oyuncular: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Michael Caine

17 yaşındaki Sean Anderson (Josh Hutcherson) var olmayan bir adadan şifreli yardım sinyali alır. Sinyali gönderen, Sean’ın kayıp büyükbabası Alexander’dan (Michael Caine) başkası değildir. Üveybabası Hank (Dwayne Johnson) ile birlikte sinyalin peşine düşen Sean, gizemli adaya doğru yola çıkar.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona giren filmler

JOHN CARTER

Yönetmen: Andrew Stanton
Oyuncular: Taylor Kitsch, Lynn Collins,Willem Dafoe

Akademi Ödüllü yönetmen Andrew Stanton’ın “John Carter” filmi, gizemli ve egzotik Barsoom (Mars) gezegeninde geçen sürükleyici bir aksiyon macera filmi... Edgar Rice Burroughs’ın bilim kurgu romanından uyarlanan film, John Carter’ın (Taylor Kitsch) öyküsünü anlatıyor. Açıklanamayan biçimde Mars’a yollanan Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasındaki dev bir ihtilafın ortasında bulur. Tarafların arasında Tars Tarkas (Willem Dafoe) ve çekici prenses Dejah Thoris (Lynn Collins) de vardır. Carter yok olmanın eşiğindeki bu gezegende Barsoom’ın (Mars) ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona giren filmler

MAX MACERALARI: KRALIN DOĞUŞU

Yönetmen: Salvador Simo
Seslendirenler: Engin Altan Düzyatan, Yekta Kopan, Sezen Aksu

Kral ve Kraliçe, efsanevi güç kristallerinin yerini gösteren aslan tılsımını yeni doğan oğulları Max ile birlikte uzaklara gönderir. 16 sene sonra Gölgelerin Efendisi, Max’ı saklandığı ormandaki evinde bulur. Max ve arkadaşları, Gölgelerin Efendisi’nin kristalleri ele geçirip, durdurulamaz bir güce sahip olmasını engellemek zorundadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona giren filmler

SİYAHLI KADIN

Orijinal Adı:
The Woman In Black
Yönetmen: James Watkins
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Janet McTeer, Ciarán Hinds

Genç avukat Arthur Kipps (Daniel Radcliffe) 3 yaşındaki oğlunu bırakıp, uzak bir mesafedeki Crythin Gifford kasabasına gider. Orada Eel Malikanesi’nin merhum sahibinin hukuki işlemlerini yürütecektir. Bu ürpertici ve garip malikaneye varmasıyla, kasabanın geçmişindeki karanlık sırları keşfetmeye başlar.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona giren filmler

TEKSAS ÖLÜM TARLASI

Orijinal Adı:
Texas Killing Fields

Yönetmen: Ami Canaan Mann
Oyuncular: Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan, Jessica Chastain, Chloë Moretz ve Stephen Graham

Gerçek olaylardan uyarlanan film Teksas’taki küçük bir kasabada cinayet masası dedektifi olan Jake Souder (Sam Worthington) ile Pam Stall (Jessica Chastain) ve bölgeye New York’dan nakledilen bir polisin (Jeffrey Dean Morgan); kurbanlarını öldürdükten sonra parçalara ayırıp Ölüm Tarlası olarak bilinen bir bataklığa atan sadist bir katilin peşine düşmelerini konu alıyor. Ölüm Tarlası’nda o güne kadar 60 ceset bulunmuştur. Dedektiflerin tanıdıkları genç bir kız (Chloë Moretz) kaybolunca, katili yakalamak için zamanla yarış başlar. Ancak çok sayıda şüpheli vardır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona giren filmler

ELVEDA İLK AŞK

Yönetmen: Mia Hansen-Løve
Oyuncular: Lola Creton, Sebastian Urzendowsky, Magne Brekke

15 yaşındaki Camille Sullivan'ı tüm kalbiyle, ruhuyla, varlığıyla sever. Sullivan Camille'i daha mantıklı sever. Sullivan'ın kendi rüyaları vardır. Camille'in rüyalarını Sullivan süsler. Sullivan okulu terk eder, büyükbabasından kalan tek mirası satar ve dünyayı keşfe çıkar. Camille perişan olur ve yıllarca toparlanamaz. Zamanla büyüyecekler, kendi yollarını çizecekler, sonra tekrar karşılaşacaklar ve hayat devam edecek belki ama o ilk aşkın etkisi çoktan her ikisinin de hem kişiliğini hem geleceğini belirlemiştir bile.

Bu hafta vizyona giren filmler

Elveda ilk Aşk

Bu hafta vizyona giren filmler
Gizemli Adaya Yolculuk
BİZE ULAŞIN