"Bu golü amatör takım yemez"

Bu golü amatör takım yemez
Antalyaspor defansının büyük hatası olduğunu düşünen yazarlar "Böyle bir gol olamaz" dedi.
Bu golü amatör takım yemez
Cumartesi günü oynanan Antalyaspor - Fenerbahçe maçının 90. dakikasında Semih Şentürk'ün attığı gol büyük yankı uyandırdı.
Bu golü amatör takım yemez
AHMET ÇAKAR: Güiza'nın gecesi

Şimdi Antalyaspor takımına ve özelikle defans oyuncularına sesleniyorum. Sizin son saniyede yaptığınız komikliği amatör takımda değil, ilkokul takımındaki oyuncular bile yapmaz. Maç bitti bitecek, kornere ailece gidiyorsunuz. Dönen topta bir değil, iki değil, tam dört F.Bahçeli futbolcu kaleciyle karşı karşıya kalıyorlar. Üstelik daha kaleye 40-50 metre mesafede. Böyle anlamsız gol yiyen takımın Süper Lig'de kalmaya hakkı yoktur.

Bu golü amatör takım yemez
RIDVAN DİLMEN: BÖYLE BİR GOL OLAMAZ

Süper Ligi'in 7. haftasında deplasmanda Antalyaspor'u karşılaşmasının son dakikasında nöbetçi golcü Semih Şentürk'ün attığı gol ile yenen Sarı-lacivertli ekibin golü için NTV yorumcusu Rıdvan Dilmen, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dilmen "Böyle bir inanın hiç bir yerde olamaz. Böyle bir golü 5-0 önde olan amatör takımı bile yemez. Kaleci hariç 10 kişi hücum yapar mı?" dedi.

Bu golü amatör takım yemez
MEHMET DEMİRKOL: Görülmemiş bir son dakika golü (MİLLİYET)

Fenerbahçe sanki maçı 3 dakikalık özetleri seyredecek olanlar için oynuyor. Oradan seyreden için dünyanın en iyi takımı. Muhtemelen o sırada maçı izleyen Fenerbahçelileri rahatlatan da bu oldu. Güiza’nın markaj altında oluşu. O an Güzia’nın aklından geçenleri okuyabilmek isterdim. Daha önce iki karşı karşıya pozisyonda topu Polat’a kaptıran/çarptıran, ya da daha doğrusu isabet ettiren ‘okçu’ acaba ne düşündü? ‘Ya 3’üncü de kaçarsa?’ ‘Acaba maç İspanya’da yayınlanıyor mu?’ mu? Riske girmedi. Pasını verdi gol oldu... Kaleciyi geçebilirdi, vurabilirdi, Uğur’a verebilirdi, penaltı olabilirdi, Semih’e verebilirdi. Sonuncusunu yaptı. Fenerbahçe de 7’de 7... Görülmemiş oldu. Her anlamda...

Bu golü amatör takım yemez
ERMAN TOROĞLU: Yok böyle bir gol! (HÜRRİYET)

Antalyaspor kötü oynadığında ‘kötü’ diyoruz, ama Mehmet Özdilek her defasında, “Futbolcularımın gözlerinden öperim, alınlarından öperim” diye konuşuyor. Şimdi aynı Mehmet Özdilek kapıda beklesin, bütün futbolcularını alınlarından gözlerinden öpsün! Çünkü bütün Türk halkı bu Antalyasporlu futbolcuları alınlarından öpeceklerdir!.. Böyle bir golü dünyada başka bir takımın yiyeceğini zannetmiyorum.

Bu golü amatör takım yemez
Bu golü amatör takım yemez
BİZE ULAŞIN