Favori Fener!

Favori Fener!
DAUM:4. G.SARAY Üç Büyükler arasında sadece Fenerbahçe'nin teknik direktörü Daum bir sıralama verdi. Kendi takımının şampiyonluğunu öngören Alman teknik adamın ikinci sıraya Trabzonspor'u, üçüncülüğe Beşiktaş'ı yerleştirmesi ve iddialı bir kadro kuran ezeli rakibi Galatasaray'ı dördüncülükte bırakması dikkat çekti. Uygun (Sivasspor), Avcı (Belediye), Couceiro (Gaziantep), Doll (Gençlerbirliği) ve Durmuş (Kasımpaşa) Fenerbahçe'yi birinci sıraya koydu. Uygun, Sivas'ı ilk beşe bile almayarak adeta totem yaptı! Daum, Uygun ve Avcı'nın ikinci sıraya Trabzonspor'u almaları da dikkat çekti. Doll, 5. sıraya kendi takımı G.Birliği'ni koydu ve Trabzon'u ilk beşe almadı. Rober ise Ankaraspor'u beşincilikte tutarken Sivas'ı dışarıda bıraktı.
Favori Fener!
Kayseri ve Manisaspor'nun hocası dışındaki 16 teknik direktör fikirlerini açıkladı. 10 hocadan 6'sı F.Bahçe'yi ligin zirvesine koydu. G.Saray 3, Beşiktaş 1 oy aldı. Uygun ise takımını ilk 5'e sokmadı
Favori Fener!
ABDULLAH AVCI 1-Fenerbahçe 2-Trabzon 3-Galatasaray 4-Beşiktaş 5-İstanbul BŞB
Favori Fener!
CHRİSTOPH DAUM 1-F.Bahçe 2-Trabzonspor 3-Beşiktaş 4-Galatasaray 5-Sivasspor
Favori Fener!
JURGEN ROBER 1-Galatasaray 2-Fenerbahçe 3-Beşiktaş 4-Trabzon 5-Ankaraspor
Favori Fener!
FRANK RIJKAARD Her hoca kendi takımını birinci görmek ister. Ben ilk sıraya kendi takımımı koyuyorum. Diğerleri hakkında ise yorum yapmayacağım.
Favori Fener!
BESİM DURMUŞ 1-Fenerbahçe 2-Galatasaray 3-Beşiktaş 4-Trabzon 5-Bursa
Favori Fener!
ERHAN ALTIN Daha lig başlamadı, takımları ve yeni transferlerini hiç görmedik, tanımıyoruz. İki üç maç oynanmadan, daha doğrusu kimin nasıl oynadığını ve performansını görmeden ilk beşi veremem.
BİZE ULAŞIN