Pazartesi 26.10.2020 09:36 Güncelleme: Pazartesi 26.10.2020 09:37

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından flaş yorum! "Zeka sorunu var"

Süper Lig'in 6. haftasında Fenerbahçe sahasında Trabzonspor'u konuk etti. Sarı-lacivertliler, ilk yarısını 1-0 geride tamamladığı maçı 3-1 kazandı. Maçın ardından spor yazarları maçı değerlendirirken flaş yorumlar yapıldı. İşte o sözler...

ABONE OL
Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından flaş yorum! Zeka sorunu var

NECMİ PEREKLİ - EMELLE DEĞİL AMELLE

İlk yarıda rakibini kilitleyen Trabzonspor, ne yazık ki ikinci 45'te aynı performansı ortaya koyamayınca ilk yarının ilk 5 dakikası içerisinde Fenerbahçe'ye teslim oldu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, orta sahasında iki kötü adamından biri olan Sosa'yı oyunu ağırlaştırıp akışını engellediğini fark edince sahadan aldı. Fenerbahçe bu alanda daha hızlı ve süratli oyun moduna geçip, Trabzonspor'a karşı üstünlüğü kurunca skor üstünlüğüne sahip oldu.

Fenerbahçe-Trabzonspor maçının ardından flaş yorum! Zeka sorunu var

"HİÇ DE KÖTÜ BİR PERFORMANS ORTAYA KOYMADI"

Trabzonspor'a gelince ilk yarıda ortaya koyduğu saha üstünlüğünü sonraları kaybetti. Fakat sahadan ayrıldığı skor farkına rağmen hiç de kötü bir performans ortaya koymadı. Bu maçın skorunu Fenerbahçe'nin ikinci yarı başındaki ani parlayış ve fırsatcılığı belirledi. Bu farkta Trabzonspor savunmasının defans derinliğini ve dengesini kaybetmesi de nedendi.