Cumartesi 04.12.2021 12:07 Güncelleme: Cumartesi 04.12.2021 12:08

Son dakika...Fenerbahçe'nin yıldızı İrfan Can'ın cezası için flaş sözler! "Rapor yumuşatılmış"

Son dakika...Fenerbahçe'nin yıldız ismi İrfan Can Kahveci ile Göztepeli Atakan Çankaya arasında soyunma odası koridorlarında yaşanan arbedenin ardından sarı-lacivertli futbolcu 2 maç ceza aldı. Galatasaray cephesi ise bu kararın ardından Marcao'nun Kerem Aktürkoğlu'na saldırdığı için aldığı 8 maçlık cezayı örnek göstererek adeta isyan etti. Sabah Gazetesi'nin usta yazarı Levent Tüzemen, temsilcinin raporunun yumuşatıldığını ve bu sebepten dolayı İrfan Can Kahveci'nin az ceza aldığını ifade etti.

ABONE OL
Fenerbahçeli İrfan Can’ın cezası için çarpıcı sözler! Rapor yumuşatılmış

Son dakika...Fenerbahçe'nin geçen hafta Göztepe ile 1-1 berabere kaldığı maçın devre arasında İrfan Can Kahveci ile Atakan Çanyaka'nın arbede yaşanmıştı. Sonradan çıkan görüntülerde ise İrfan Can'ın rakibine fiziki müdahalesi olduğu görülmüştü. Bu görüntülerin ortaya çıkmasının ardından ise Marcao'nun Kerem Aktürkoğlu'na saldırması akıllara geldi. Galatasaray cephesi İrfan Can'ın da Marcao gibi ceza almasını isterken, MHK'den 2 maçlık men cezası çıktı.

Fenerbahçeli İrfan Can’ın cezası için çarpıcı sözler! Rapor yumuşatılmış

Sabah Gazetesi'nin deneyimli kalemi Levent Tüzemen, maçın temsilcisinin raporundaki ifadeleri yumuşatıldığı ve bundan dolayı İrfan Can'ın 2 maç ceza aldığını yazdı. İşte detaylar...

Galatasaray, F.Bahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor başkanlarının ortak hareket etmeleri TFF içindeki bazı güçlerin hiç hoşuna gitmiyor. Bu güçler şimdi 4 büyük kulübü birbirine kırdırmak için çeşitli senaryolar hazırlıyorlar.