Pazartesi 06.12.2021 11:48 Güncelleme: Pazartesi 06.12.2021 11:49

Galatasaray-TFF krizi büyüyor! "Fatih Terim'den vazgeçin..."

Son dakika...Süper Lig'in 15. haftasında Galatasaray, evinde konuk ettiği Altay ile 2-2 berabere kaldı. Sarı-kırmızılı takım, zirvedeki Trabzonspor'un 16 puan gerisine düşerek ağır yara aldı. Şampiyonluk şansını zora sokan Galatasaray'da tartışılan bir başka konu ise TFF ile yaşanan kriz. Başkan Burak Elmas, hakem hatalarının yanı sıra TFF ve MHK cephesinde yaşananları sert bir dille eleştirmişti. Sabah Gazetesi'nin deneyimli yazarları, Galatasaray-TFF krizini masaya yatırdı.

ABONE OL
Galatasaray-TFF krizi büyüyor! Fatih Terim’den vazgeçin...

Son dakika...NEF Stadı'nda konuk ettiği Altay ile 2-2 berabere kalan Galatasaray'da kan kaybı devam ediyor. Son 4 maçında sadece 3 puan alabilen sarı-kırmızılılar, lider Trabzonspor'un tam 16 puan arkasında kaldı. Şampiyonluk yarışından uzakta kalan Cimbom'da TFF ile yaşanan kriz de gündemdeki yerini koruyor. Başkan Burak Elmas'ın geçen hafta peş peşe düzenlediği basın toplantılarında yaptığı açıklamalar çok konuşulmuştu.

Sabah Gazetesi'nin usta yazarları; Levent Tüzemen, Murat Özbostan ve Bülent Timurlenk Galatasaray cephesinde yaşananları değerlendirdi. İşte detaylar...

Galatasaray-TFF krizi büyüyor! Fatih Terim’den vazgeçin...

G.Saray adeta lige küstü... Başkan Burak Elmas, TFF'ye savaş açtı. Bu durum nereye gider? Suçlu TFF mi?

LEVENT TÜZEMEN: TERİM'DEN VAZGEÇİN, HER ŞEY DÜZELSİN!

Aslında TFF, MHK üzerinden G.Saray'a karşı başlattığı savaşı devam ettiriyor. TV'lerdeki hakemlerin yorumlarına bakarsak atamaların ne kadar yanlış olduğu ortaya çıkıyor.