İşte transfer gündemi 18/07/2009

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Önce Cristian olmazsa Edu (SABAH)

Fenerbahçe'nin Brezilya'dan istediği ön liberonun ismi belli oldu. Sarılacivertlilerin ilk hedefi Corinthians'tan Cristian. Bu oyuncunun alternatifi ise yine aynı takımdan 31 yaşındaki Edu.

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Yeniden Gudjohnsen (SABAH)

Beşiktaş yönetimi, Mustafa Denizli'nin ısrarı sonucu İzlandalı golcüyü yine gündemine aldı Kartal, Barcelona'nın kadrosunda düşünmediği Gudjohnsen için İngilizler ile yarış halinde.

Derleyen: Özge AYDIN /SABAH

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
G.Saray Honda'nın kontağını çevirdi (FOTOMAÇ)

Lincoln'ün yerine düşünülen Van der Vaart'ın eşi Almanya'da yaptığı televizyon programı nedeniyle Türkiye'ye gelmek istemeyince, ibre listenin ikinci sırasında yer alan Honda'ya çevrildi. Japon futbolcunun kulübü Venlo ile pazarlık masasına oturan G.Saray'ın bu transferi her an bitirmesi bekleniyor.

Derleyen: Özge AYDIN /SABAH

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Kartal'ın gözü 'Süper Bücür'de (FOTOMAÇ)

Delgado'nun yerine çok kaliteli bir isim arayan Beşiktaş, iki isim üzerine odaklandı. Teknik direktör Mustafa Denizli'nin isteği üzerine River Plate'in 1.61 boyundaki yıldızı Buonanotte için girişimler tekrar başlarken, Barcelona'dan ayrılacak olan İzlandalı Gudjohnsen'le de temaslar sürüyor. Denizli'nin ilk tercihinin 21 yaşındaki Buonanotte olduğu belirtildi.

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Batuhan&Tekke Trabzonspor'a (FOTOMAÇ)

Bordo-mavili yönetim transfer atağına kalktı. Hedefteki isimler ise Batuhan Karadeniz ile Fatih Tekke... Yönetim dün sportif direktör Ünal Karaman'a tam yetki vererek Tekke'yi getirmesi için Rusya'ya gönderdi. Genç golcü Batuhan için de Beşiktaş ile temasa geçildi.

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Fener'in son rüyası 19'luk Lulinha (TAKVİM)

Ön libero sorununu Cristian'la çözmeye çok yaklaşan Fenerbahçe'nin Corinthians'ın bir diğer yıldızına da göz diktiği ortaya çıktı. Sarı-Lacivertliler, Brezilya'nın yeni Ronaldinho'su olarak gösterilen Lulinha'nın peşine düştü.

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
19 Temmuz bombası (HÜRRİYET)

Palmerias’tan Kolombiyalı Pablo Armero ve Corinthians’tan Cristian Oliveira’yla anlaşmaya varıldı. Dünya Fenerbahçeliler Günü’nün kutlanacağı yarın akşama kadar iki oyuncunun Almanya kampına katılması bekleniyor.

İşte transfer  gündemi 18/07/2009
Mehmet Yıldız Trabzon'a önerildi (HÜRRİYET)

Trabzonspor'da yönetim kurulu ve Sportif Direktör Ünal Karaman, teknik direktör Hugo Broos'un verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını yürütürken, gündeme sürpriz bir isim geldi.

BİZE ULAŞIN