Kemerleri bağlayın

Kemerleri bağlayın

Galatasaray'da sezonun kaderini belirleyecek Bursaspor karşılaşması öncesinde Salı günü Florya'da kaptan Arda Turan ve Caner arasında yaşanan kavga teknik kadro ve yönetime gidecekler listesinin hazırlanması için harekete geçirdi. İşte 15 Mayıs'ta sona erecek Süper Lig'in ardından Florya'da bileti kesilenler:

Kemerleri bağlayın

Caner Erkin: Antrenmanda Arda'ya hakaret eden ve kaptanı tehdit eden genç oyuncunun G.Saray kariyeri bir sezonla sınırlı kaldı. Yönetim ipini çekti.

 

Kemerleri bağlayın

Jo Alves: Diyarbakırspor maçında taraftarın takımı prostesto etmesinin sebebi gösterilen sambacının bileti çoktan kesildi. Kiralık olan Jo, Ada'ya geri dönecek.

Kemerleri bağlayın

Leo Franco: Kaleyi Aykut'a kaptıran Arjantinli'nin iki yıllık sözleşmesi var ancak Rijkaard, gelecek sezon kalede yabancı kontenjanı kullanmak istemiyor. Kiralanacak.

Kemerleri bağlayın

Barış Özbek: Sivasspor maçında rakibine tekme atan ve 4 maç ceza alan gurbetçi oyuncunun sözleşmesi yenilenmeyecek. Barış Özbek'e Almanya yolu göründü.

Kemerleri bağlayın

Emre Aşık: Uzun kariyeri boyunca üç farklı dönemde Galatasaray forması giyen ve profesyonelliğiyle alkış alan tecrübeli yıldıza teşekkür edilecek. Emre futbolu bırakıyor.

Kemerleri bağlayın

Harry Kewell: Kewell, yıllık ücretinde %50 indirim yapmasına rağmen yönetimi ikna edemedi. Avustralyalı'nın sağlık durumu ve yaşı göz önüne alındı. Yollar ayrılacak.

Kemerleri bağlayın

Servet Çetin: Rijkaard'ın gözden çıkardığı milli stoper Moskova yolcusu.

BİZE ULAŞIN