Spor adamlarından Terim yorumu

Spor adamlarından Terim yorumu
Fatih Terim, elemelerde cumartesi günü Belçika ile yapılan maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, Bursa'daki karşılaşmanın milli takıma veda maçı olacağını açıklamıştı.
Spor adamlarından Terim yorumu
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, (A) Milli Futbol Takımı'nın 19. Dünya Kupası Avrupa elemelerinde dün Bursa'da Ermenistan ile oynadığı 5. Grup'taki 10. ve son maçta, son kez ay-yıldızlı ekibin başında sahaya çıktı.
Spor adamlarından Terim yorumu
Fatih Terim, (A) Milli Futbol Takımı'nın Ermenistan ile dün yaptığı 19. Dünya Kupası Avrupa elemeleri 5. Grup'taki 10. maçında, 92. ve son milli sınavına çıktı.
Spor adamlarından Terim yorumu
(A) Milli Futbol Takımı'nın başında ilk maçına 11 Nisan 1990 tarihinde Kopenhag'da Danimarka'ya karşı 1-0 yitirilen özel karşılaşmada çıkan Fatih Terim, daha sonra 1993-1996 yılları arasında görev yaptığı milli takımı, 17 Ağustos 2005'de Sofya'da Bulgaristan ile yapılan özel karşılaşmadan bu yana çalıştırmaya devam ediyordu.
Spor adamlarından Terim yorumu
Ay-yıldızlı ekip, (A) Milli Takım'ın başında en çok maça çıkan teknik adam unvanını açık ara elinde bulunduran Fatih Terim yönetiminde yaptığı toplam 92 maçta, 43 galibiyet, 26 beraberlik, 23 yenilgi alırken, 136 gol atıp, kalesinde 101 gol gördü.
Spor adamlarından Terim yorumu
İŞTE SPOR ADAMLARINDAN TERİM YORUMU
Spor adamlarından Terim yorumu
AHMET ÇAKAR: TERİM PİŞMAN MI?(SABAH)

İmparator da olsan anayasal bir kuruluş olan Futbol Federasyonu'nun maaşlı bir çalışanı olduğunu unutmamalısın. İmparator da olsan, dünyanın en karizmatik adamı da olsan Federasyon Başkanı ve Yönetim Kurulu hiyerarşisine ve hiyerarşinin kurallarına uymak zorundasın. İmparator da olsan senden daha genç yaştaki amirlerine 'çocuklar muamelesi' yapmamalısın. İmparator da olsan kontrolsüz gücün hiçbir zaman etkili güç olmadığını anlamalısın. Ve en önemlisi İmparator da olsan toplumun seni huzur veren ve sevimli bir imparator olarak algılamasını sağlamalısın.

Spor adamlarından Terim yorumu
ÖZDİLEK: BU ÜLKEDE FATİH TERİMLER KOLAY YETİŞMİYOR

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, "Bu ülke, Fatih Terimleri, Mustafa Denizlileri, Şenol Güneşleri kolay unutmamalı." dedi. Hasan Subaşı Tesisleri'nde hafta sonu oynayacağı Diyarbakırspor maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı. Fatih Terim'in istifasıyla ilgili soruya genç çalıştırıcı Özdilek, Fatih hocanın kendi kararı olduğunu ona saygı duyulması gerektiğini söyledi.

BİZE ULAŞIN