Hıncal Uluç'tan çarpıcı açıklamalar

Usta kalem Hıncal Uluç, Sabah.com.tr'ye futbol dünyasını yakından ilgilendiren konularla ilgili gündeme bomba etkisi yaratacak birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

BAMBAŞKA ŞEYLER KONUŞULACAK

Türkiye bambaşka şeyleri konuşacak. Ben mesela transfer ayında Sercan'ın nereye gideceğini çok merak ediyorum!.. Ben mesela transfer ayında Kasımpaşalı Yekta'nın nereye transfer olacağını çok merak ediyorum!.. Temmuz gelince konuşuruz bunları... Nokta...

İşte Hıncal Uluç'un futbol dünyası ile ilgili diğer açıklamaları..

Özge AYDIN / SABAH İNTERNET

Fenerbahçe, Bekir'in golüyle Kasımpaşa'yı mağlup ederek bitime 3 hafta kala liderliğe oturdu. Fenerbahçe için zorlu bir karşılaşma olduğunu söyleyebilir miyiz?

Ben bu kadar ruhsuz bir Yılmaz Vural ve bu kadar ruhsuz bir Kasımpaşa seyrettiğimi hatırlamıyorum! Daum'a "Yalaka" dediği için ortalığı birbirine katan Yılmaz Vural'ın Daum'un bir elini öpmediği kaldı.

Vural ve Daum karşılaşma öncesinde ve sonunda oldukça samimi göründüler...

Onu Yılmaz açıklasın. Daum'a 'niye yalakalık yaptığını' kendi açıklasın. O görüntüler fair-play sahnesi değildi çünkü. Tam Vural’ın ifadesiyle ‘yalaka’ sahneleriydi onlar. Kime yapıyor yalakalığı bilmem. Daum'a mı yoksa, Aziz Yıldırım'a mı! 'Bunu yollayacaksınız, ben mi geleyim' demek istiyor!.. Bilmiyorum.
O maçta ikinci yarının başından itibaren beş top aldı Sancak. Beşinde de Gökhan Gönül'ün başını döndürdü. Ben yanımdakilere "Kim bu adam? Her aldığı topta Gökhan'ı geçiyor" dedim. Onu oyundan aldı. Arkadan Şahin'i... Yani Fenerbahçe'yi dağıtan iki tane adamı Şahin ve Sancak'ı oyundan aldı Yılmaz Vural. İnanamadım. Kasımpaşa'nın en iyilerini oyundan aldı. Ondan sonra da Fener'in golü geldi.
BİZE ULAŞIN