Bali Adası

Bali Adası
17 bin adadan oluşan Endonezya'nın en ünlü adası Bali. Volkanik yapısı, el değmemiş tropik ormanları ve karlı dağlarıyla kontrastlardan oluşan bir güzelliğe sahip.
Bali Adası
ULAŞIM NASIL?İstanbul'dan Singapur aktarmalı olarak adanın merkez şehri Denpasar'a uçabilirsiniz. Ya da Bankong aktarmalı olarak Denpasar'a uçuşlar mevcut.
Bali Adası
NE ZAMAN GİDİLİR? Muson rüzgârları belirleyici. Kasım, mart arası ıslak mevsim. Mayıs, ekim arasının ise, adayı ziyaret etmek için en uygun zaman olduğu söyleniyor. Türkiye'den Bali'ye gitmek için kış da uygun mevsim. Hava sıcaklığı her zaman 25°-30°.
Bali Adası
UÇUŞ VE KONAKLAMA MALİYETİ NE KADAR? Vize istenen adada kişi başı 5 gece konaklamanın maliyeti yaklaşık 1000-1500 eurolardan başlıyor. Bu fiyata uçak bileti de dahil.
Bali Adası
Bali Adası
"Tanrıların Adası" adı ile bilinen adada çok sayıda tapınaklar, heykeller ve birçok eser bulunuyor. Adanın her alanına ada halkının inancı olan Hinduizmin etkisinin görmek mümkün.
Bali Adası
Endonezya'da çok yaygın olan 'Spa' merkezlerinde Uzakdoğu kültürünün ayrılmaz bir parçası olan geleneksel masajlar ve aromaterapi seansları yapılıyor.
Bali Adası
Lüks oteller, beraberinde bir çok bar, disko, gece kulübü ve restoranın da burada açılmasını sağladı. Endonezya 24 saat süren bir eğlence kültürü var.
BİZE ULAŞIN