En renkli seyahatlerin adresi Instagram

2019'un seyahat trendleri şekillenmeye başladı. Görünen o ki Instagram'ın en etkileyici karelerini çekmek için fotoğrafçı kiralayıp İzlanda'da bisiklet turu atacağız. Gastronomi turları da yine çok popüler!

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

2019'un seyahat trendleri şekillenmeye başladı. Görünen o ki Instagram'ın en etkileyici karelerini çekmek için fotoğrafçı kiralayıp İzlanda'da bisiklet turu atacağız. Gastronomi turları da yine çok popüler

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

Sosyal medya platformları 2019'da da hayatımız şekillendirmeye devam edecek. En güzel Instagram kareleri için yine dünyanın altını üstüne getireceğiz. Kimi kış aylarında sıcak iklimlere göç edecek, kimi lezzetli bir yemek için çölleri aşacak. En etkileyici köprüler, en büyüleyici manzaralar, en mistik durakların fotoğrafları sosyal medya hesaplarımızı süsleyecek.

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

KİRALIK FOTOĞRAFÇI

Benim de sıklıkla tercih ettiğim tatil şekli, tek başıma keşfe çıktığım solo seyahatler. Oysa ki dijitaline kuvvet yaşayanlar için en önemli şey çıktığı seyahatlerde fotoğraf çekmekten çok çektirmek, her karenin içinde olmak. Peki solo seyahatte fotoğraflarınızı kime çektireceksiniz? İşte bu noktada imdada flytographer'lar yetişiyor. 200'den fazla destinasyondaki flytographer'ları kiralamak mümkün. Bu sayede gideceğiniz noktada size eşlik edecek fotoğrafçınız hazır oluyor. Artık eş dostla çıkılan tatiller out, fotoğrafçıyla çıkılan tatiller in.

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

İKİ TEKER ÜSTÜNDE İZLANDA

İzlanda'da bisiklete binmek YouTuber'lar için olmazsa olmazlar arasında. Buzlar ülkesinde pastoral bir ortamda, masal gibi bir yerdesiniz... YouTube gezginleri için bundan daha iyi bir malzeme olamaz. İzlanda, kamping alanlarında konaklayıp bisikletle gezebileceğiniz tam bir gezgin tatili adresi

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

İPEK YOLU'NDA OTANTİK YEMEKLER

Otantik yemek deneyimi peşinde olanlar arasında Orta Asya yükselişe geçti. Bölgenin tam kalbindeki Özbekistan, büyülü İpek Yolu etnik seyahatseverler için ideal. Türkmenistan da bölgede görülmesi gereken adreslerden. Türkmenistan usulü barbekü yapmak, Karakum Çölü'ne gitmek çok popüler.

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

ALİS KIŞ KAMPINDA

Kapadokya kış tatillerinin vazgeçilmez rotalarından biri olmayı sürdürüyor. Kış mevsimi için tam bir harikalar diyarı. Peribacalarıyla büyülü bir atmosfere sahip olan bölge karlar altındayken daha da güzelleşiyor. Şarap mahzenlerini keşfedip geleneksel etkinliklerin parçası olabilirsiniz. Hava şartları uygunsa sabahın ilk ışıklarında balona binmeyi unutmayın.

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

RUSYA'YA GASTRONOMİK İLGİ

2018 Dünya Kupası sırasında gastro gezginler Rusya'nın yeme-içme alanında ne kadar geliştiğini keşfettiler. Ve ülke kısa sürede gurme gezginler için görülmesi gereken tatil noktalarından biri oldu. Bu yükseliş 2019'da da devam edecek gibi görünüyor

En renkli seyahatlerin adresi Instagram

HİNDİSTAN MI MUMBAİ Mİ?

Hindistan'da zihinsel ve fiziksel gelişim kamplarına gidip kendi vejeteryan yemeklerinizi yapacağınız tatillere ne dersiniz? Bu arada Mumbai'de tatilseverler için gösterişli oteller var. Bakın, geçen günlerde şehrin en şıkı Soho House açıldı.

BİZE ULAŞIN