Özgürlükler Başkenti Amsterdam!

Özgürlükler Başkenti Amsterdam!
Bütün zıtlıkların bir arada var olduğu hoşgörü kenti Amsterdam’dayız. İster bir tekneye binip kanalda dolaşarak su seviyesinden görün kenti, ister kentin en yüksek çan kulesinden bakın manzaraya. Amsterdam yeşillik alanlar ile kırmızı çatıların sayısız kanallar ile birbirine bağlandığı rengarenk bir tablo sunuyor önünüze.
Özgürlükler Başkenti Amsterdam!
Kanal Turu yapmadan Ülkenize Geri dönmeyin.. Amsterdam Kanallar şebekesi dünyaca ünlüdür. Tam 160 kanalın bulunduğu kentte 1281 tane de köprü var. Başlıca 3 büyük kanalla kent merkezini saran ağ birbirine bağlanmasa şehre gelen gezginlerin kafası bir hayli karışabilir. Kanal kıyısı boyunca dar ve zarif, birbirinden rengarenk çatıları süslü Amsterdam evlerini ve şehrin tarihi yerlerini göreceksiniz
Özgürlükler Başkenti Amsterdam!
Amsterdam alan olarak belki küçük ancak görülecek ve gezilecek o kadar çok yeri var ki! Amsterdam tarih müzesinden Meşhur Heineken Bira fabrikasına. Burayı ziyaret ettiğinizde kendi isminize özel bir Heineken şişeye sahip olabilirsiniz. Kraliyet sarayı, Rembrandt ev müzesi, Hollanda film müzesi, Eski kilise, Deniz Müzesi, Van Gogh Müzesi, Vondel parkı Muhteşem evleri ile balıkçı kasabası Volendam ve Marken’i ziyaret edip hem Amsterdam’ı ve çevresini keşfedebilir hem de keyifli saatler geçirebilirsiniz.
Özgürlükler Başkenti Amsterdam!
Eğlence denince Amsterdam’da Redlight tarafındaki publar ve gece kulüpleri gelebilir, bu gece kulüpleri sabahın ilk ışıklarına kadar açık, fiyatlar çok astronomik değil, eğlence sektörü gelişmiş şehrin farklı yerlerinde farklı gece kulüplerine ev sahipliği yapıyor. Geceyi değerlendirmek isteyenler bu konuda hiç zorluk yaşamayacaklardır.
BİZE ULAŞIN