Yoga tatil yerleri

Yoga tatil yerleri
Mayatulum, Meksika: Hasırdan yapılmış tavanı ve antik çağdan kalma dekorasyonun size eşlik edeceği yoga seansları özel bir tedavi görmenizi sağlayacak.
Yoga tatil yerleri
Bangalore, Hindistan: Hem lüksü hem de doğal hayatı bir arada yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir yoga tatili. Her yoga seansından sonra insanlar çevredeki çiftliklerde ve diğer işlerde gönüllü olarak çalışabiliyorlar. Çalışmaları bittiğinde ise yine lüks, bahçeli, saunalı, havuzlu ve manzaralı otellerine geri dönülebiliyor.
Yoga tatil yerleri
Papağan Adası, Bahamalar: Adada yapılan yoga tatilinde yoga ile birlikte yoğun olarak meditasyon da yapılıyor.
Yoga tatil yerleri
Haramara, Meksika: Elektriksiz ama doğayla iç içe bir tatil istiyorsanız Meksika'ya gitmeniz gerekir. Bir şahmanla yapacağınız yoga ise unutulmaz anlarınız arasına girecek.
Yoga tatil yerleri
Santa Lucia: Bu küçük kasaba Karayip adalarına gidip de güneşi arayanların uğrak yeri olarak tanımlanabilir. Birebir alabileceğiniz yoga derslerinin yanı sıra detoks amaçlı aktiviteler de daha sağlıklı kalmanıza yardım edecektir.
Yoga tatil yerleri
Big Sky Yoga Retreats, Montana: Buradaki tatilin özelliği yoganın tırmanış, kayak ve hatta ata binme ile birleştirilmesidir. Burayı özel yapan bir diğer özellik ise rahatınızın hiçbir şekilde bozulmamasıdır. Her ne kadar merkezden uzak bir yerse de tatil boyunca lüks yemekler özel olarak hizmetinize sunulacak özel helikopterler bile unutulmamış.
Yoga tatil yerleri
SwaSwara, Hindistan: Hindistan'daki bu yoga tatili seçeneğinde daha çok kişinin kendini bulmasına yoğunlaşma özelliği taşıyor. Yemek yapma derslerinden çömlek yapmaya kadar uzanan geniş çaplı aktivitelerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Kalacak yerler genelde yerel motiflerle süslü ancak klima gibi hayatı kolaylaştırıcı unsurlar da yer alıyor.
Yoga tatil yerleri
The Tides Zihuatanejo, Meksika: Buradaki yoga tatili lüksün ve muhteşem spaların bir arada olduğu ve Pasifiğin kıyısında uzmanlarca yapılan masajlar, sağlıklı yemekler ve plaj partisinin de olduğu bir tatil olarak özetlenebilir.
BİZE ULAŞIN