2017 Aralık burç yorumları

2017 Aralık burç yorumları

Koç Burcu:

Aralık ayı fikir ve düşüncelerinizin önem kazandığı, farklı kültürlerden etkilendiğiniz, gelecek sorumluluklarınızı oluşturduğunuz bir ay sevgili Koç ve yükselen Koçlar.

2017 Aralık burç yorumları

Harekete geçtiğiniz her tür konuda işlerinizi bir an önce halledin zira 03 Aralık'ta merkür geriliyor. Yabancılarla yapılacak işlerinizde, hukuk, medya, yayıncılık alanlarınızda harekete geçmek yerine işlerinizi tamamlamak önemli olsun. Bu alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarınız devrede olabilir. Bu alandaki önemli sorumluluklar 06-15-16 aralık ta devrede.

2017 Aralık burç yorumları

09 Aralık sonrasında enerji alanlarınız değişiyor. Ortak parasal konularda mücadele ve uğraşlarınız devrede olabilir. Parasal konularda enerjinizi ortaya koyacaksınız.

2017 Aralık burç yorumları

18 Aralık'ta uzak yolculuklar, eğitim, yabancılarla yapılacak olan işler, medya, hukuk alanlarınızda bir yeniay oluşacak. Bu yeniay bu alandaki kararlarınızı devreye sokmanız için sizi kışkırtabilir yalnız 23 Aralık' a kadar işlerinizi tamamlayın ve mümkünse 23 Aralık sonrası yenilikleri hayatınıza sokun.

2017 Aralık burç yorumları

20 aralık'tan sonra kariyer alanlarınıza geçen Satürn 7 yıllık dönemi size gözden geçirtecek. Önünüzdeki 2.5 yıl boyunca işinize ve kariyerinize odaklanacak, önemli sorumluluklarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. 21- 25 Aralık ta önemli bir iş sorumluluğu omuzlarınıza binebilir.

2017 Aralık burç yorumları

Boğa Burcu:

Aralık başında beraber çalıştığınız insanlara karşı isyankar davranışlardan kaçınmalısınız sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu ay ortak parasal sorumluluklarınıza odaklandığınız, bu alanlarda bazı konuları gözden geçireceğiniz bir ay olacak.

2017 Aralık burç yorumları

03 Aralık'ta sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla yapılacak ortaklaşa iş konularında parasal anlamda kandırılmalara, sıkıntılara, dağılmalara açık olacaksınız. Bu süreçte yine borç alıp vermemeye özen gösterin ve bir arkadaşınız size bir iş teklifinde bulunursa da şartların netliğinden emin olmaya çalışın. Zira bu tarihte elinize bir para geçebilir.

2017 Aralık burç yorumları

Bir yandan da bu Tarihte merkür ortak parasal alanlarınızda gerilemeye başlayacak. 03-23 Aralık tarihleri arasında önemli bir parasal yükümlülüğüm, kredinin, borcun altına girmemeye çalışın. Girecekseniz şartları birkaç kez gözden geçirmelisiniz.

BİZE ULAŞIN