FETÖ elebaşı ağır hasta... Sürekli doktor değiştiriyor

SABAH'ın ulaştığı bilgiye göre örgüt lideri ağır hasta. Suikast şüphesiyle sürekli doktor değiştiren elebaşı, etrafında kimseye güvenmediği için dışarı bile çıkamıyor...

Perşembe 07.11.2019 09:21 Güncelleme: Perşembe 07.11.2019 09:22
FETÖ elebaşı ağır hasta... Sürekli doktor değiştiriyor

SABAH Gazetesi Özel İstihbarat Bölümü'nün güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre 15 Temmuz 2016 günü örgütünün mensuplarınca gerçekleştirilen kanlı darbe girişiminin baş faili olan Fetullah Gülen'in hastalığı son zamanlarda Türkiye'deki yapılanmasının teker teker deşifre edilmesiyle daha da ilerledi. Hastalığı ile ilgili gittiği hiçbir doktora güvenmeyen Gülen'in, bu yüzden sık sık doktor değiştirdiği, hava almak için sık sık balkona çıkarıldığı öğrenildi.

FETÖ elebaşı ağır hasta... Sürekli doktor değiştiriyor

YAKINLARIYLA GÖRÜŞMEYİ KESTİ

SABAH, Gülen'in son özel fotoğraflarına da erişti. Bu süreçte Fetullah Gülen'in ayrıca yakın çevresiyle dahi görüşmeyi kestiği, bu durumun yakınlarını çok üzdüğü ileri sürüldü. Gülen'in ayrıca hastalığının nüksetmesiyle iki kez acile kaldırıldığı, ileri derecedeki şeker, tansiyon ve pankreas rahatsızlıkları nedeniyle de her an ona bakmak için yanında olan kişilerin nöbet değişikliği yaptığı belirlendi.