Gündemden Başlıklar-13/01/2010

İsrail'den Türkiye'ye 'alçak koltuk' ayıbı...
Dışişleri Bakan Yardımcısı, nezaket ziyareti yapan Tel Aviv elçimiz Çelikkol'u kendisinden alçakta bir koltuğa oturttu İsrailli yetkili Ayalon, Çelikkol'un elini sıkmadı, odada bayrak da yoktu. Ve ayıp oturma biçimini İbranice anlattı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...
 
HABER:DUYGU GÜVENÇ
 
Gündemden Başlıklar-13/01/2010

Kim nereye atandı?

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan ve Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe giren ''Emniyet Müdürleri Kararnamesi''ne göre 18 ile yeni emniyet müdürü atandı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

"Kıbrıs'ta kritik viraja girildi"
"Kimse tek taraflı taviz beklemesin" diyen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kıbrıs'ta altın fırsatlar olduğunu belirterek, bu fırsatların değerlendirilmesi çağrısı yaptı.
HABER: OKAN MÜDERRİSOĞLU
Çılgın koca dehşet saçtı
Barışma teklifini kabul etmeyen eşine kurşun yağdırdı. İzmir'in Konak ilçesi Güzelyalı semtinde N.B.T , bir süredir ayrı yaşadığı eşi B.T. ile barışmak için buluştu. N.B.T., eşinin barışma teklifini kabul etmemesi üzerine kurşun yağdırdı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...
HABER:İHA

Emekli orgenerallere örtülü ödenek sorgusu

Emekli generaller Şener Eruygur, Hurşit Tolon ve Hakkı Kılınç ile emekli albay Hasan Atilla Uğur, jandarma örtülü ödeneğinin Ergenekon örgütüne aktarıldığı iddiasıyla ilgili bugün ifade verecek.
HABER: VELİ SARIBOĞA

'Hipnozla ifade' davasında yarbaya tutuklama kararı

Gözaltındaki 3 astsubayın ifadesini işkence ve hipnozla almakla suçlanan emekli yarbay Gürol Doğan, "isnat edilen suçların ağırlığı ve delillerin karartılabileceği" gerekçesiyle tutuklandı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

HABER:FATİH KARAÇALI

Ersöz'e 'örtülü' baskını

Ergenekon davasının tutuklu sanığı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'ün İstanbul ve Ankara'daki evlerinin de aralarında bulunduğu 11 adreste polis arama yaptı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

HABER:ALİ ŞAHİN

BİZE ULAŞIN