Kiralık terör

Kiralık terör
Taşeron hainler, keskin nişancı kiraladı. Kanlı terör örgütü PKK'nın Sırp uyruklu 3 sniper'ı Türkiye'ye gönderdiği tespit edilince güvenlik önlemleri arttırıldı...
Kiralık terör
Türkiye'nin hem yurt içinde hem de yurt dışında terörle mücadelesi devam ediyor. Her geçen gün güç kaybeden terör örgütü PKK ise kendine yeni "kapılar" arıyor.
Kiralık terör
İşte Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ulaşan bir bilgi, hainlerin kiralık yüzünü gözler önüne serdi. Terör örgütünün demokratik açılım süreci ile 12 Eylül'de yapılacak Anayasa değişikliği referandumunu baltalamaya yönelik canlı bomba ve suikast hazırlığı içinde olduğu ortaya çıkarıldı.
Kiralık terör

EMNİYET ALARMDA

İstihbarat birimleri, PKK'nın kiralık olarak tuttuğu keskin nişancılarla (Sniper) suikastler düzenleyeceğini belirledi. Kanlı örgütün Avrupa sorumluları tarafından para karşılığında kiralanan Sırp uyruklu 3 keskin nişancının devlet büyüklerine suikast düzenleyeceği yönünde rapor hazırlandı.

Kiralık terör
İçişleri Bakanlığı'na gönderilen raporun ardından sınır kapıları ve havalimanlarında görevli personel daha dikkatli olması için uyarıldı. Bu kapsamda Türkiye giriş yapan Sırp uyruklu kişilerin detaylı bir şekilde aramadan geçirildiği öğrenildi.
Kiralık terör
Önümüzdeki günlerde ülkeye giriş yapması beklenen keskin nişancıların rütbeli askerlere yönelik eylem yapabileceği iddiası da raporda yer aldı.
Kiralık terör
Rütbeli askerlerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik saldırı olabileceği ihtimali üzerine tedbirlerin arttırılması istendi.
Kiralık terör
Özellikle metropol şehirlerde tedbirler arttırılırken, istihbarat çalışmalarına da ağırlık verildi.
BİZE ULAŞIN