Cuma 15.06.2018 11:37 Güncelleme: Cuma 15.06.2018 11:48

Teröristin korkulu rüyası roketler timi nefes kesti

Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığındaki Roketler adı verilen Jandarma Özel Harekât timlerinin uyuşturucu, bomba yüklü araç ve terör operasyonuna ilişkin gerçekleştirdikleri gösteri izleyenlerin nefesini kesti. Dedektör köpeklerin de JÖH timleriyle birlikte gösterdikleri hünerleri izleyicilerden büyük alkış aldı. (SABAH/Özgür Cebe)

ABONE OL
Teröristin korkulu rüyası roketler timi nefes kesti

JANDARMA'NIN 179. YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE TÖREN DÜZENLENDİ

Jandarma Teşkilatının 179. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanlığında tören düzenlendi. Törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekili Ebubekir Bal, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Başsavcı Kamil Erkut Güre, Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, 7. Kolordu Komutanı Sinan Yayla, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir ve çok sayıda davetli katıldı.

Teröristin korkulu rüyası roketler timi nefes kesti

"GECE, GÜNDÜZ, SICAK, SOĞUK DEMEDEN HALKMIZIN HİZMETİNDEYİZ"

Törende konuşan İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir, Jandarma'nın ülkenin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletin huzur ve güvenliği ile kamu düzeninin sağlanması yönündeki hizmetleriyle her zaman takdir kazandığını belirterek, milletin kendilerine olan sevgi bağını koruyup daha da güçlendirme kararlılığı içinde olduklarını söyledi. Tuğgeneral Demir, "Gece, gündüz, sıcak, soğuk, yağmur ve çamur demeden halkımızın hizmetinde olmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Kuruluş yıldönümümüz nedeniyle başta Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ulusumuzun birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Cumhuriyetimizin muhafazası için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum" dedi.