2010 Aslanların yılı olacak

Perşembe 24.12.2009 10:25

Aslan (23 Temmuz-23 Ağustos)
GENEL
Maddi açıdan çok şanslı bir yıla giriyorsunuz. Satürn yaklaşık üç yıldır para evinizde yer aldı ve size maddenin değerini öğretti. Artık evren sizi sıkan kemerlerden kurtarıyor. Jupiter bu yıl sizi ödüllendirecek. Hem iş, hem aşk konusunda şanslı bir yıla giriyorsunuz.

Dinlenmeye vakit ayırın
8 Haziran'a kadar Mars sizi parlatacak ve enerjinizi yükseltecek. Bu yıl dinlenmeye vakit ayırmalı ve kendinizi fazla zorlamamalısınız. Kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenize karşı daha kararlı davranacak, size sunulan fırsatları değerlendireceksiniz. Başarılarınız bolluk da getirecek. Klasik toplum kurallarına aykırı davranışlar içinde olacaksınız. Geçmiş yıllarda sizi hayal kırıklığına uğratan dostlarınıza karşı soğuk davranacaksınız. Dost çevrenize bakış açınızın değişmesiyle, farklı arkadaşlıklar ve yeni dostluklar kuracak, ilişkilerinizde güven arayacaksınız. Küçük olaylardan ders çıkarmayı bileceksiniz. Detaylar ve ayrıntılara odaklanacaksınız.

Hesap verme dönemi bitti
Artık hiç kimseye hesap vermek istemediğiniz gibi, çevrenizle ilişkilerinizi de belli bir seviyede tutmak istiyorsunuz. Bu yıl size motivasyon kazandıracak dostlar seçecek ve enerjinizin tüketilmesine izin vermeyeceksiniz. Kendinize yeni çıkış noktaları arayacaksınız.

SAĞLIK
Bu yıl sağlık gezgeniniz Satürn, Terazi burcunda ilerlemeye başlıyor. Özellikle sağlık dengelerinizi bozmamak için daha sistemli bir hayat yaşamak zorundasınız. Bu yıl, eski ve işe yaramayan yanlış inançlardan uzaklaşacak, kendi doğrularınızla hareket etmeye başlayacaksınız. Terapilere ağırlık vererek birçok sıkıntıdan arınacaksınız.

Cinsellik önem kazandı
Seks konusunda dikkatli olmalısınız. Bu yıl, sizi tatmin edecek bir cinsel hayata daha çok ihtiyacınız olacak. Aşırıya kaçmayan bir cinsel yaşam, size iyi gelecek. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yorulma duygusundan uzak kalmalı ve sinirlerinize hakim olmalısınız. Çünkü öfke ve hırsla hareket etmenin, size bir yarar sağlamadığını geç de olsa öğrendiniz. Daha az enerjiyle daha verimli işler yapmayı öğrendiniz. Temponuzu yavaşlattığınız zaman bile, aynı işleri istediğiniz zamanda bitirebileceğinizi gördünüz. Daha da iyisi, bu konuda kendinizi takdir etmeyi öğrendiniz. Bu yıl bol bol dinlenmeniz gerekiyor. Fiziksel enerjinizi ise güçlendirmelisiniz.