2011 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

  • Perşembe 30.12.2010
2011 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

Türkiye’nin bir numaralı Astroloğu Filiz Özkol, 2011 yılı beklentilerini Harper’s Bazaar dergisinin Aralık sayısında tüm okuyuculara hediye edilen Astroloji 2011 eki için kaleme aldı. İşte Özkol’un Yay burcu için 2011 beklentileri…

 

2011 yılında Yay burcunu neler bekliyor?

2011 YILINDA HAYATINIZ

GENEL

Siz özgürlük ve sezgi insanısınız. Felsefi yeteneklerinizi geçmiş yıllarda iyice pekiştirdiniz. Uzun yıllardır zor savaşlar verdiniz. Bazılarınız eski yaşantılarıyla ilgili geriye dönüşlerden korkar hale geldi. Plüton yaşantınızı alt üst etti ve yaşadığınız depremlerden sağ çıkmayı başardınız.

Bünyeniz gittikçe güçlenirken, Jüpiter şansının verdiği desteklerde, küçük molalar vermeyi de ihmal etmediniz. Artık, yaşamınızla ilgili farklı değişimlere de, yer vermeyi düşünürseniz, yeni savaşlardan kaçınmalısınız. Bırakın her şey inceldiği yerden kopsun. Yaşantınızda renkli çevrelere yer vereceksiniz. Eski değer yargılarınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Yaşam hırslarınıza artık gem vurmayı b iliyorsunuz. Olgunlaştınız ve öğretici oldunuz. Arınmış bir 2011 YILI sizi bekliyor.