Perşembe 25.11.2021 14:29 Güncelleme: Perşembe 25.11.2021 14:29

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları | 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kutlama mesajı ve sözleri 2021!

Dünyanın her yerinde kadınlarımızın önemini kavradığımız 25 Kasım'da Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları araştırılıyor. Türk toplumunda ailenin, ailenin içinde de kadının yeri ve önemi büyüktür. Şiddete hayır diyebilmenin bir diğer yolu kadınlarımızı koruyup kollamak olurken Kadına Şiddetle Mücadele Günü mesajı sosyal medya araçlarıyla gönderiliyor. Evde, sokakta veya yolda yürürken korku dolu adımlar atan kadınlarımız haklarını aramaya çalışıyor. Sizlerde haberimizde özel olarak hazırladığımız 25 Kasım Kadına Şiddetle Mücadele Günü mesajları ve sözlerine bakabilir, dilediğinizi seçip yakınlarınıza gönderebilirsiniz…

ABONE OL
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları: 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kutlama mesajı ve sözleri 2021!

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları ile tüm dünya gündemine taşındı. 1999 yılından itibaren 25 Kasım "Kadına Yönelik Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü" Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilirken en güzel, resimli, anlamlı, kısa ve uzun Kadına Şiddetle Mücadele Günü mesajı sosyal medyada rağbet görüyor. Hem Kadın cinayetleri ile ilgili sözler ve 'Kadına şiddete hayır' mesajları araştırılıyor. İşte 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları ve sözleri!

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü mesajları: 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kutlama mesajı ve sözleri 2021!

KADINA ŞİDDETLE MÜCADELE GÜNÜ MESAJLARI

Kadına şiddeti durdurmak, önlemek herkesin görevidir.

"Erkeklik kadına vurmakla değil onu korumakla gösterilir."

Kadınların toplumdaki yeri, saygınlığı medeniyetin göstergesidir.

Şiddete maruz kalan tüm kadınlarımızın yanındayız.

"Ailedeki şiddet insanları öldürür."

Yaşama hakkı elinden alınmış tüm kadınları rahmetle , saygıyla anıyoruz.

"Ailede şiddet geleceği karartır."

Kadınlara şiddet değil; sevgi gösterelim.

Kadına yönelik yapılan şiddet, insanlığa ihanettir.