Akrepler 2010'da paraya para demeyecek!

Pazartesi 28.12.2009 15:41

Akrep (23 Ekim-23 Kasım)
GENEL
Bu yıl kariyeriniz herşeyden önemli olacak ve alt yapınızı güçlendirecek işler yapacaksınız. 2010'da, alışkanlıklarınız pekişecek ve sevdiğiniz kişiyle birlikte, geçmişi yeniden gözden geçirme ihtiyacı duyacaksınız. Bazı Akrepler, ileriye yönelik kalıcı aşkların ilk adımını atacaklar.

Yaratıcılığınız artıyor
Risk taşıyan işleri cesaretle ele alacaksınız. Yeni atılımlar sizi bekliyor. Küçük hayal kırıklıklarından asla etkilenmeyecek ve yolunuza devam edeceksiniz. Güçlü pozisyonlarda çalışarak, işbirliği içinde olduğunuz kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Amaçlarınızdan taviz vermeden hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz aktiviteleriniz yüzünden, oldukça başarılı bir yıl geçireceksiniz. Jüpiter bu yıl yaratıcılığınızı destekleyecek.

Şansınızı doğru kullanın
29 Mayıs-15 Ağustos tarihlerinde riskleri göze alarak başarılı bir dönem geçirebilirsiniz. Acele etmeden gerekli girişimleri yaparken, kendinizi sağlama alacak projeler üzerinde yoğunlaşmalı, şansınızı doğru alanlarda kullanmayı amaçlamalısınız. Birlikte olduğunuz kişilerden yardım almalı ve onlarla güçbirliği içinde olmalısınız.

İŞ VE KARİYER
2010'da Jüpiter, size bereketli bir yıl vaad ediyor. Satürn bu yıl, kariyerinizi yeniden yapılandırmak için sabırlı davranmanızı öneriyor. Bu yıl gerçek bir başarıya ihtiyaç duyacaksınız. Evren de bu başarıyı elde etmeniz için size yardım edecek. Fakat, kariyerinizi çevreniz sayesinde değil de, yeteneklerinizi ön plana çıkararak elde edeceksiniz.

İstekleriniz gerçekleşiyor
Bu yıl sandığınızdan daha güçlüsünüz. İsteklerinizi kendinizi zorlamadan gerçekleştirmelisiniz. Kendinizi, bulunduğunuz pozisyondan daha iyi konumda bulacaksınız. Son 12 yılın en iyi maddi olanaklarına kavuşacaksınız. Sahip olduğunuz malların değeri artacak ve çok iyi yatırımlar yapma imkanı bulacaksınız. Finans ufkunuzun açısı genişleyecek. Geçtiğimiz yıllarda ümitlerinizi yitirdiğiniz anlar oldu ama burcunuzun size verdiği mücadeleci yapınızla pes etmeyip, dayandınız. Artık bunun meyvelerini toplayacaksınız.

Sakinlik ve huzur dönemi
2010 yılında ev ve aile kavramları önem kazanacak. Hayal kurma yeteneğiniz bu yıl çok güçlü olacak. Sevdikleriniz için iyi şeyler yapmayı arzulamanız, sizi farklı davranışlara koşullandıracak. Sakinlik arayanlar için, bu dönem mükemmel olacak. İç dinginliğinizi sağlama açısından bir fırsat olan bugünlerde, mistik konularla da ilgilenebilirsiniz. İç disiplininiz güçleniyor. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kariyeriniz ve maddi konularınız birbirine parelel ilerleyecek. Marjinal düşüncede olan kişilerden hoşlanmanıza rağmen, geleneksel yapınızdan da ödün vermek istemiyorsunuz.

Eğlenceye vakit ayırın
Yaratıcılığınızı kullanacağınız alanlarda başarılı çalışmalar yapacaksınız. Çevrenizi yönetmek ve aynı zamanda onlarla bütünleşmek isteyeceksiniz. Eğlence hayatına daha fazla önem verdiğiniz bir yıl olacak.