Boğalar’ın dert yılı

Çarşamba 23.12.2009 15:35

Boğa (21 Nisan-21 Mayıs)
GENEL
Zor bir yıla başlamadan önce kendinizi güçlendirmenin yollarını bulmalısınız. Sizin için ilginç bir yıl başlıyor. Hayal kurmayı bırakarak, girişimlerinizi gerçekleştireceksiniz. Birlikte çalışacağınız kişilerin düşüncesiz hareketleri yüzünden dolaylı olarak zarara uğrayabilirsiniz. Mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili birçok değişim sizi bekliyor. Ama değişimin neden olduğu gerilimli anlar yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirmek için çabalarken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçirecek ve rotanızı gelişen şartlara göre ayarlayacaksınız. Kariyerinizle ilgili gecikmeler, iş konsantrasyonunuzu bozmamalı.

Sabretmeniz gerekiyor
Beklentilerinizin gerçekleşmesi, sabır ve gayretinize bağlı olacak. Uzun süredir görüşmediğiniz eski bir patronunuzdan ya da dostunuzdan iş teklifi alabilirsiniz. Satürn gezegeni bu yıl sizi zorlayacak. Günlük hayatta karşınıza çıkabilecek sorunları çözmek için stratejinizi iyi belirlemelisiniz.

İŞ VE KARİYER
2010'da Satürn'ün gücünden faydalanabilirsiniz. Bu sene başarılarınızı pekiştirerek, istediğiniz noktaya gelecek ve yaşantınızda değişiklikler yapacaksınız. İş arkadaşlarınızla yapacağınız ortak işlerden iyi kazançlar sağlayacaksınız. Kendinizi kontrol altında tutmalı, harcamalarınızı ihtiyaçlarınıza göre yapmalısınız.

Destek görceksiniz
Hedeflerinize kavuşuyorsunuz. Çevrenizden destek verenleriniz artacak. Alım-satım işlerinde başarılı olacaksınız. Hayalleriniz ve sizi zorlayan koşullar arasında cesur ve isabetli kararlar vereceksiniz. Jüpiter yıl boyunca size yeni başlangıçlar sunacak. Başlayacağınız işin gözünüzü kamaştırmasına izin vermeyin, çünkü sezgilerinizin sizi yanıltabilir. 3-17 Nisan tarihlerinde finans gezegeni Merkür, enerjinizi yükseltecek.

Bekleme zamanı

18 Nisan-10 Mayıs arasında Merkür geri gideceği için, yazılı ve sözlü anlaşmalarınızda dikkatli olmalısınız. Bu dönemde maddi konularla ilgili bilançolarınızı gözden geçirerek beklemede kalabilir, parasal konularda detaya inerek stratejiler geliştirebilirsiniz. 20 Ağustos-11 Eylül arasında, finans konularında durgun bir döneme gireceksiniz. Kasımda ayında, onay bekleyen konuları sonuçlandıracaksınız. 19 Aralık'tan sonra, enerji kapasitenizin sınırlarını zorlayacaksınız.