"Deniz'den öncesi yok bende"

Deniz'den öncesi yok bende

Hayatımda gökkuşağı gibi doğmuş bir kadın var

Deniz Akkaya ile birlikte olan Ferruh Taşdemir, “Bu adam kim?” sorusuna yanıt verdi; “Deniz’le çok masum, çok dürüst bir şey yaşıyoruz” dedi

İlker İnanoğlu’ndan ayrılmış olan manken Özge Ulusoy’la el ele görünce tanıştık kendisiyle, milletçe. Kısa süre sonra da bütün Türkiye’nin konuştuğu bir nikâh töreniyle hafızalara kazındı ‘damat bey’. Gelinin annesi ve babası nikâhı bastı, olaylar büyüdü ve şanssız çift sadece bir gün evli kalarak, ayrıldı.

Hatta evlilik iptal edildi resmen! Ardından Efe Önbilgin’le yolları ayrılan Deniz Akkaya ile el ele fotoğrafları çıktı.

PAZAR SABAH/ŞİRİN SEVER

Deniz'den öncesi yok bende

Herkes şaşırdı yine. Yaşadığı ilişkiler öyle reklam kokulu, öyle intikam soslu göründü ki; haliyle herkes “Kim bu adam?” sorusunu sormaya başladı birbirine. Ben de merak ettim... Tıpkı Acun Ilıcalı gibi Televole muhabirliğinden yapımcılığa yükselmiş bu genç adam manken avcısı mıydı, şöhret meraklısı mıydı, yoksa nurtopu gibi yepyeni bir playboy’umuz mu olmuştu?

Aradım, buluştuk... Deniz Akkaya’nın da olmasını istedim röportajda ama o sadece içinden geçen birkaç cümleyi söylemekle yetindi. “Şirin bugün röportaj yapacağın adam benim için çok çok önemli. Bunun nedenlerini iki saatlik röportaj içinde anlaman belki mümkün olacaktır belki vakit kısıtlı kalacaktır ama tüm kalbimle Ferruh’a hassas davranmanı istiyorum” dedi. Hadi bakalım, tüm ezberlerim bozuldu benim!

Niye bu adamlasın Deniz?” diye sormaktan da kendimi alamadım. Cevap verdi:

“Bir adama âşık olma nedenim tek başına yeterli olabilir mi sence? Ama en önemlisi HUZUR, HUZUR, HUZUR,” diye mesaj attı böyle büyük karakterlerle...