Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Helin Avşar'dan ayrılan Bursaspor'un yıldız futbolcusu Sercan Yıldırım, yeni bir ilişki yaşıyor. Golcü futbolcu Sercan, 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Seda Parseker ile aşk yaşıyor.

SEDA PARSEKER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Bengü anne olmak istiyor

25 Nisan'da Swissotel'de 'Kids Carnavale' adı altında düzenlenecek etkinlikte Bengü sahneye çıkacak. AÇEV (Anne Çocuk ve Eğitim Vakfı) yararına düzenlenecek brunch'ta mini bir konser verecek olan Bengü, "Çocukların olduğu her organizasyonda ben de varım. Onlar bizim geleceğimiz" dedi. Bu tür organizasyonlarda yer almak istediğini belirten şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Çocukların olduğu yerde huzur vardır. Onları yalnız bırakmamak lazım. İnşallah ileride ben de anne olacağım. Bu duygu beni çok heyecanlandırıyor." Tüm gelirinin AÇEV'e bağışlanacağı brunch'ta, Bengü şarkılarını seslendirirken, İbrahim Kutluay da minik hayranları ile basketbol oynayacak.

BENGÜ FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Arda’yla mutlu huzurlu ve keyifliyim

Galatasaray'ın kaptanı Arda Turan ile yaşadığı aşk ve 'Romantik Komedi' filmindeki rolüyle gündemde olan Sinem Kobal, ALL dergisinden Gözde Eyibilir'e açıklamalarda bulundu. Kobal, uğruna sinema salonu kapatan ve gizlice nişanlandıkları iddia edilen Arda hakkında konuşmuyor. Gerekçesini, “Bu sayede ilişkimizi koruyorum” diyerek açıklayan Kobal, Arda’lı hayatını ise şöyle tanımladı: “Mutlu, keyifli ve huzurluyum.”

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN...

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

8 kocalı Elizabeth!

78 yaşındaki ABD'li aktris Taylor, 9'uncu evliliğini kendisinden 29 yaş küçük işadamı Winter ile yapacak. Taylor, ikisi aynı kişiyle olmak üzere 8 evlilik yaptı...

Amerikan sinema tarihinin menekşe renkli gözleriyle ünlü efsane aktristi Elizabeth Taylor 9'uncu kez evleniyor. Önceki gün kendisinden 29 yaş küçük işadamı sevgilisi Jason Winter'la nişanlandığı açıklanan Taylor'un evlilik hazırlıkları yaptığı belirtildi.

100 AMELİYAT GEÇİRDİ!
Yaşamı boyunca sağlık sorunları nedeniyle 100 ameliyat geçiren ve bundan 4 yıl önce kalp yetmezliğinden dolayı hakkında 'Birkaç günlük ömrü kaldı' şeklinde söylentiler çıkan Taylor, Winters'la 2007'de tanıştı.Taylor 2 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi için "Onun kadar mükemmel bir erkekle ilk defa tanıştım" demişti.

3'ÜNCÜ EŞİ KAZADA ÖLDÜ
Tekerlekli sandalyeyle hayatını sürdüren Taylor 6 ay süren ilk evliliğini 18 yaşında Condrad Hilton'la yaptı. İkinci eşi Michael Wilding ile 5 yıl evli kaldı. Aktör olan 3'üncü eşi Mike Todd evliliklerinin birinci yılında uçak kazasında öldü. 1960 yılında ilk Oscar'ını kazandığı filmde başrolü paylaştığı Eddie Fisher'la dördüncü evliliğini yaptı.

BURTON'A İKİ KEZ 'EVET'...
Ancak 1963'te Kleopatra filminin çekimlerinde tanıştığı Richard Burton ile yaşadığı yasak aşk hem kendisinin hem de Burton'un yuvasını yıktı. Burton'la evlenip beşinci evliliğini yaptı. Evlilik 10 yıl sürdü. Ayrılan çift bir yıl sonra sürpriz yaparak yeniden evlendi. Taylor 7'nci evliliğini senatör John Warner'la, 8'inci evliliğini ise kendisinden 20 yaş küçük olan inşaat işçisi Larry Fortenskey ile yaptı.

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

"Üzümün sapsızı makbul"

Kenan İmirzalıoğlu’nun, sevgilisi Zeynep Beşerler’den ayrılması, ‘Ezel’ dizisini nasıl etkiler? Kadın izleyici için kahramanın ‘sapsız üzüm’ şeklinde olanı makbuldür: ‘Ezel’in kadın izleyici sayısında patlama olur! (Yüksel Aytuğ)

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Naz'ın Romeo'su

Rol aldığı reklam filmleriyle gündemde olan Naz Elmas, önceki gün 2.5 aylık Terrier cinsi köpeği 'Romeo' ile İstinye Park'taydı. Çantasından çıkardığı 'Romeo'suyla poz veren Elmas, "Ona bayılıyorum. Evde saatlerce seviyorum. Onu 13 yıllık köpeğim ölünce aldım" dedi.

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Şu an çok mutluyuz

Oyuncu Emre Karayel, sevgilisi Öykü Germen'le katıldığı davette ilişkisi hakkında konuştu: "Şu an çok mutluyuz. Hiçbir ilişki hemen bitsin diye başlamaz ama evlilik sorularını cevaplamak için de çok erken."

Haftanın magazin turu 05-11 Nisan

Peri kızı anahtarı kaptı

Cem Yılmaz'la oynadığı Türk Telekom reklamlarında, periyi canlandıran Nil Erkoçlar, hayaline kavuştu! Genç oyuncu, reklamdan kazandığı 200 bin lira ile kendisine ev aldı.

BİZE ULAŞIN