Haftanın magazin turu

İşte magazin gündeminde son bir haftada yer alan haberler

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Deniz'e ex-sevgili sürprizi!

Oyuncu Deniz Çakır ile 1.5 ay önce ayrıldığı sevgilisi Nihat Altınkaya'nın yolu; önceki gece Beyoğlu 45'lik Bar'da çakıştı. Halil Ergün ve Seyyal Taner'in 'sevgilileri barıştıran ikili' rolü oynadıkları gece; Beyoğlu 45'lik Bar'ın 15'inci yıldönümü partisiyle başladı. Fuat Akyol'un mekanını kutlamak için buluşan ünlüler, eski 45'lik şarkılar eşliğinde pasta kesti. Gecede gönlünce eğlenen Deniz Çakır, 1.5 ay önce ayrıldığı Nihat Altınkaya'yı karşısında görünce çok şaşırdı. "Burada tesadüfen karşılaştık ve artık sevgili değiliz" diyen eski aşıklar uzun uzun sohbet etti. Çakır ve Altınkaya, fotoğrafları çekilirken "Çekmeyin! Ne yapıyorsunuz? Sadece konuşuyoruz" dedi.

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

atv'nin sevilen dizilerinden "Parmaklıklar Ardında"nın yönetmeni Nisan Akman'ın iddiası, Hülya Avşar'ı kızdırdı. Usta yönetmen, Savaş Ay'a, 1982'de Bulvar gazetesinin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışması'nda Hülya Avşar'ın "torpille" birinci seçildiğini söylemişti. Akman SABAH'ta yayımlanan röportajında şöyle konuşmuştu: "Tercüman ve Bulvar gazetelerinin yöneticisi arkadaşım 'Güzellik yarışması tertipledik ama doğru dürüst kız yok. Bize kendi kast ajansından kız bul birkaç tane' dedi. Hülya'yı önerdim ama 'Kollayın kızı kazansın' dedim. Yarışma günü birinci olunca çok şaşırdı ve sevindi. İlk defa şimdi söylüyorum: Avşar'ın kraliçeliği danışıklı dövüştü." Hülya Avşar, yönetmen Nisan Akman'ın iddialarına karşılık "saçma" dedi. Ünlü oyuncu "Hesaplanarak birinci olduğum iddiası tamamen saçma. İşin iç yüzünü o dönem gazetenin sahibi olan Nazlı Ilıcak daha iyi bilir. Ben asıl birinci yapmayı hedefledikleri kızı geçerek taç kazanınca herkes için büyük sürpriz oldu" dedi. Hülya Avşar, Bulvar gazetesinin düzenlediği yarışmada birinci seçilmiş ancak evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alınmıştı.
Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

400 bin liralık bakışma

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan, "Bana reklamlardaki gibi baksın, arabamı veririm" dediği Naz Elmas'la İstinye Park'ta karşılaştı! O an, olan oldu. Oğulcan hayran olduğu Naz'a, vadettiği '400 bin liralık Audi R8 değerinde' bir bakış fırlattı.

* NAZ ELMAS FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Rezil etmeyin beni!

Çekmeyin! Eşi Önder Bekensir'le, Piyasa adla barda eğlenen Demet Akalın, çıkışta fotoğrafını çeken gazetecilere espri yaptı: "Şu kameraları kapatın! Frikiğimi çekip, beni kaynanamın yanında rezil etmeyin!"

* DEMET AKALIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Onur Şan kaldığı yerden devam

Geçtiğimiz ay Seda Sayan'dan boşanan Onur Şan, "Hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum" dedi. "Bundan sonra önüme bakacağım" diyen ünlü türkücü sözlerine şöyle devam etti: "Okulumu bitirip, konservatuvarda  öğretim üyesi olacağım." Onur Şan, "Geçmişi değil, geleceği konuşmak istiyorum. 'Akasya Durağı' ile oyunculukta da yol kat ettim. Önümüzdeki sezon da çekilecek olan bir sinema  filmi için senaryo  okuyorum. Oyunculuk, müzik  ve okulum birlikte ilerleyecek" dedi.

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Evlilik değil mutluluk lazım

Geçen yıl Emine Ün'den boşanan Emre Kınay, oyuncu sevgilisi  Şahika Koldemir'le ilişkisini ayakligazete'ye anlattı: "Evliliği değil, mutluluğu düşünüyoruz. Demlikler dolusu çay içip saatlerce sohbet ediyoruz."

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Meltem suçlu değilmiş!

Geçtiğimiz hafta bir gazeteye verdiği röportajda "Biten aşklarımda suçlu benim" dediği yazılan Meltem Cumbul; "Ben öyle bir şey demedim. Bu haberi yazan kişi beni arayıp, özür diledi" dedi. Cumbul, önceki gece Cihangir'deki bir kafede yemek  yedi.

Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Sonbaharda sahnedeyim

Cem Yılmaz, şovlarına yeniden başlayacak! Gösterilerine sinema yüzünden ara verdiğini söyleyen Yılmaz, "Sinema vakit alan bir iş. Her şeyi kendiniz yapınca, her filme bir sene falan ayırmak gerekiyor" dedi. Ünlü komedyen, sahne özlemini de şu sözlerle dile getirdi: "Sahneden  aldığım hazzın alternatifi yok, özlenmeyecek gibi değil, dönmeye can atıyorum!" Dönüş tarihini sonbahar olarak belirleyen Yılmaz, "Eğer yazın biraz tatil yapabilirsem, o sırada gösteri için yol alırım" dedi. Stand-up'ın zor zanaat olduğunu söyleyen Yılmaz, "Pek yapan yok. Herhalde zor olsa gerek!" dedi. Ünlü komedyen, verdiği aranın kendisini zorlamayacağını da belirtti: "Kendimi sahne anlamında daha da gelişmiş görüyorum." Cem Yılmaz: "Senaryo yazmayı öğrenmek zaman alan, tecrübeyle edinilen bir şey. Sahnede kendimi tecrübeli hissediyorum ama senaryo yazımında o kadar değil..."

BİZE ULAŞIN