Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Evliliğim 'Harika' boşanmıyorum!

Harika Avcı, ayrılmak için mahkemeye başvurduğu, kendisinden 24 yaş küçük eşine açtığı boşanma davasından vazgeçti.

Harika Avcı, geçtiğimiz yıl 14 Şubat'ta kendisinden 24 yaş küçük menajeri İbrahim Öztürk ile evlenmiş, ancak dört ay sonra eşinden şiddet gördüğü gerekçesiyle soluğu mahkemede almıştı. Bir süre ayrı yaşayan çift, yakın dostlarının devreye girmesiyle yeniden bir araya geldi ve evliliklerini sürdürme kararı aldı. Sanatçı, mahkemeye başvurarak davasını geri çekti. Avcı'nın ailesinin "Kızımızın mallarının peşinde" dediği Öztürk, bu iddiaların kesinlikle gerçeği yansıtmadığını söyledi. Eşinin Emirgan'daki evinde, gözlerden uzakta yaşadıklarını belirten Öztürk şöyle konuştu: "Ailesinin, Harika'ya akli dengesinin yerinde olmadığı iddiasıyla açtığı dava reddedildi. Ben kendi ekmeğini kazanan biriyim. Harika'nın parasına ihtiyacım yok. Birbirimizi seven bir çiftiz. Kötü günleri geride bıraktık. Çocuk yapmayı da düşünüyoruz." (Başak ÇOKAN)

Haftanın magazin turu

Kadınların aradığı her özelliğe sahibim

Ali Ağaoğlu, Şamdan Plus dergisine “Bekar, yakışıklı, espritüel, güçlü bir erkeğim” dedi ve ekledi: “Kadınların aradığı bütün özelliklere sahibim!”

YATAK ODASINDA İKİ ŞÖVALYE

Ağaoğlu, röportajda Ataşehir’deki evinin kapılarını ilk kez açtı. Ünlü işadamı, yatak başlarını iki adet şövalyenin süslediği yatak odasında da poz verdi.