Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Deniz Akkaya nikah masasına mı oturuyor?

Ünlü manken Deniz Akkaya, kadınları bir beden ince gösteren Ten by Deniz Akkaya adlı elbise koleksiyonunu önceki gün Nişantaşı City's'de tanıttı. Organizasyonda, şu sıralar Ferruh Taşdemir'le birlikte olan Akkaya'nın parmağındaki alyans gözlerden kaçmadı. Ünlü mankenin, gazetecilerin ısrarlı sorularına, "Tektaşı kendim alabilirim ancak alyansı insan kendi alır mı hiç?" diye yanıt vermesi kafalarda soru işaretleri yarattı...

RUH HALİ AYNI BABASI
Akkaya geçtiğimiz günlerde bir yaşına basan kızı Ayşe hakkında ise "Kızımın elleri ve ayakları bana ama kafa yapısı ve ruh durumu aynı babasına (Efe Önbilgin) benziyor" dedi. Akkaya, nasıl kilo verdiğiyle ilgili olarak da şunları söyledi: "Hamileyken 24 kilo aldım. 1 yılda da hepsini düzenli beslenme ve pilatesle verdim."

ARTIK ÇOK DAHA DUYGUSAL BİRİ OLDUM
Anne olduktan sonra çok duygusallaştığını söyleyen Deniz Akkaya, "Annelik duygusu gerçekten müthiş! Kızım da çok ilginç bir çocuk... Herkesi sevgiyle kucaklıyor" dedi.

Haftanın magazin turu

Çatır çatır sarışın Asena

Ünlü dansöz, yorumculukta ikinci sınavını vermeye hazırlanıyor! Asena, 'Hint Kumaşı' isimli ilk albümünden iki yıl sonra, hayranlarının karşısına bu kez 'Çatır Çatır' çalışmasıyla çıkıyor. İşe çarpıcı bir imaj değişikliğiyle başlayan Asena; yıllardır koyu renk ve uzun olan saçlarını kısacık kestirip sarıya boyattı.

HER GÜN ÜÇ SAAT SPOR!
10 şarkının yer aldığı yeni albümünde, kendi imzasını taşıyan dört besteye de yer veren Asena'nın imaj fotoğrafları Belgrad Ormanları'nda çekildi. Fotoğraflarda kaslı vücuduyla dikkat çeken Asena, günde üç saat spor yaptığını açıkladı.

YILBAŞINDA ANKARA'DA
Asena, yeni imajıyla hayranlarının karşısına ilk kez yılbaşı gecesi Büyük Ankara Oteli'nde çıkacak.

BRIGITTE NIELSEN'A BENZEDİ
Asena, yeni görüntüsüyle Sylvester Stallone'un eski eşi, oyuncu Brigitte Nielsen'a benzedi.