Haftanın magazin turu

Son bir hafta içinde magazin gündeminde neler olduğunu öğrenmek için tıklayın!

Haftanın magazin turu

Barışma turu atıyorlar

Petek Dinçöz boşandığı ancak geçtiğimiz günlerde barışıp yeniden bir araya geldiği eski eşi Can Tanrıyar ile önceki akşam Sunset'e gitti. Boşandıklarının hemen ertesinde "Can'ın gece hayatından bıktım usandım. Evde onu bekliyordum" diyen Dinçöz ilişkileriyle ilgili soruları yanıtsız bıraktı. Keyifli görünen ikili daha sonra arabalarına binerek evlerinin yolunu tuttu. (Yüksel Yavuz)

Haftanın magazin turu

Bebeğini leylek getirecek

Geçtiğimiz yıl Yunan sevgilisi Alex'le evlenen Tanyeli'nin annelik hayallerine gölge düştü. Kocasına 'Akdeniz Anemisi' teşhisi konan ünlü oryantal, "Şimdi Alex'in sağlığı önemli. Çocuğu sonra düşünürüz" dedi.

Haftanın magazin turu

KINAY’IN İKİ AŞKI DA YANINDA

EMRE Kınay, kızı Duru ve sevgilisi Şahika Koldemir’le Bodrum’da tatilde. İki aşkı da yanında olduğu için çok keyifli görünen oyuncu bol bol yüzüyor.

Haftanın magazin turu

GECE SEVGİLİYLE GÜNDÜZ YEĞENLE

Oyuncu İlker İnanoğlu, Alaçatı sokaklarında yabancı sevgilisiyle gezerken objektiflere yansıdı. Gece sevgilisiyle gezen İnanoğlu, gündüz ise Alaçatı Resort Beach'te yeğeni ile deniz keyfi yaptı. Çocuk hasretini yeğeniyle gideren İnanoğlu'nun yeni bir proje için sakal bıraktığı görüldü.

Haftanın magazin turu

Mars yaptı stres attı

'Kaçak işadamı' Cem Uzan'dan boşanması, yılan hikayesine dönen Alara Koçibey, Bebek Kahve'de kardeşiyle tavla oynayıp stres attı.

GERİLİMLİ GÜNLER
Boşanma davası ve Cem Uzan'ın Paris'te Bettina Machler'le aşk yaşadığı iddiaları; Alara Koçibey'in hayatının merkezine oturdu. Genç kadın, geriliminden tavla oynayarak kurtuldu.

NEŞESİ HEP YERİNDE

Önceki gün kardeşi Seben'le Bebek Kahve'de tavla maçı yapan Alara Hanım; 'dünya yansa umrumda değil' havasındaydı. Stresli günlere rağmen neşeli olan Koçibey, kardeşini mars yapınca iyice keyiflendi. (MUSTAFA DERYAHAN)

Haftanın magazin turu

'Anne olmak istiyorum babası Tanju olabilir!'

5 yıl içinde anne olmak istediğini söyleyen Hülya Avşar "Çocuk doğurmak için illa da imza atmak gerekmiyor. Bana kalırsa, bu işi imam nikâhı ile halletmek istiyorum" dedi.
Tanju'nun sizinle olmak için İzmir'deki kamptan kaçıp Marmaris'e gelmesini izleyen gazeteci olarak, bu olay sonrasında görüşlerinizi alamadık. İlişkiniz ne ölçüde? Yalan ve yanlışları düzeltmek için söylüyorum; ilişkimiz elbette var. Ama bizi o kadar çok üzüyorlar ki... Üzerimize gelmeseler olmaz sanki.

30 YAŞINDA ÇOCUK...

* İlişkinizden bahsettiniz, Tanju ile yaşamak mı bu? Yaşım 25. En geç 30 yaşına kadar evlenmek ve anne olmak istiyorum. Evliliğim 1 ay sonra da olabilir, 6 ay sonra da. Evleneceğin kişi Tanju da olabilir.
* Ama Tanju evli, problem olmayacak mı? Tanju ile evleneceğim demedim, olabilir dedim. Hem şunu açıkça söyleyeyim ki ben evlilikte imzaya karşıyım. Evliliği imza kadar kötüleştiren, zevksizleştiren başka bir şey daha olamaz. Bu işi imam nikâhı ile halletmekten yanayım. Ancak toplumun baskısı nedeniyle herhalde eninde sonunda imzayı atacağım gibi geliyor.
* Anne olmaktan bahsettiniz, peki çocuğunuzun baba adayı kim? Mutlaka anne olacağım, çocuğumun babası Tanju da olabilir.
* Evlenip anne olmak istiyorsunuz. Ya sahne ile sinema ne olacak? Genç yaşta bırakmak istemiyorum ama, sinemayı, sahneyi tadında bırakmak en güzeli.
Hakan YİĞİT

ZİNA DAVASI AÇILDI

Sahnelerin taçsız kraliçesi ile "sahaların kralı"nın ilişkisi, Tanju Çolak'ın evli olması nedeniyle çok eleştirilmişti. Bu aşk, Tanju'nun eşi Aysun Çolak'ın ikiliye zina davası açması ve âşıkların aralarındaki tartışmaların artmasıyla sona erdi. Avşar, eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan çocuk yaptı. (ŞİRZAT BİLALLAR)

Haftanın magazin turu

YALNIZLARI OYNUYOR

Sezon başında sevgilisi Emre Matraş'la Bodrum'da bir hafta tatil yapan şarkıcı Yeşim Erçetin, yeniden Bodrum'a tatile geldi. Önceki gün tek başına denize girerken fotoğraflanan Erçetin'in bu kez tatile neden yalnız çıktığı merak konusu oldu.

Haftanın magazin turu

Eskiler de eğitimli ve kültürlüydü

"Yeni mankenler daha bilinçli" diyen 'Best Model 2007' ikincisi Ebru Öztürk'e podyumların eski isimleri sert çıktı: Hepimiz üniversite mezunuyuz. İşimizi en kaliteli şekilde yaptık.

Best Model 2007'de ikinci olan Ebru Öztürk'ün yeni nesil mankenlerin eski mankenlerden daha bilinçli ve daha kültürlü olduğu yönündeki açıklamalarına podyumların eski isimlerinden sert eleştiriler gelmişti. Eski mankenlerin hayatlarını deşifre ettiğini, yeni nesil mankenlerin işleriyle gündeme geldiğini, çoğunun üniversite mezunu olduğunu söyleyen Öztürk'e, Senem Kuyucuoğlu, Ece Gürsel ve Elif Ece Uzun gibi isimler "Şimdikilerin hepsi zengin koca arıyor" diye yanıt vermişti. Öztürk'ün eleştirilerine diğer bazı eski mankenlerden de yanıt geldi. (MERVE YURTYAPAN)

BİZE ULAŞIN