Haftanın magazin turu

Cuma 31.12.2010 12:59
Haftanın magazin turu

Hülya sahnelere döndü

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, tam 4 yıl sonra sahnelere döndü. Yılbaşı akşamı Yeşilköy'deki WOW Hotel'de sahne alan Avşar Kızı, Nur Yerlitaş imzalı iki kıyafet giydi. Sahneye ilk olarak türbanı andıran bir aksesuarla çıkan Hülya Avşar, programının ilerleyen anlarında tango yaptı.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ESKİ KAYINVALİDE JESTİ
Siyah dantel bir tulumla seksi bir dans şovu yapan Hülya Avşar, kıyafetinin darlığı yüzünden sıkıntılı anlar yaşadı. Ünlü şarkıcı, kendisini izleyenler arasında bulunun eski kayınvalidesi Gülümser Çilingiroğlu, ablası Leyla Avşar ve kız kardeşi Helin'e de bol bol öpücük attı. Yaklaşık 1 aydır günde 4 saat Tuğhan Oğuzırk ile antrenman yapan Hülya Avşar, Tango şovuyla beğeni kazandı.

AKSESUARI TÜRBANI ANDIRDI
Saatler 24.00'ü gösterdiği Hülya Avşar, sahneye kızı Zehra'yı çağırdı. Sımsıkı birbirlerine sarılan anne ile kızı, duygusal anlar yaşadı.

Haftanın magazin turu

Caroline aşk sarhoşu

'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dizisinin 'Carolin'i Wilma Elles, yine olay yarattı. Alkol sınırını aşan güzel oyuncu yılbaşı partisinde sevgilisiyle uluorta böyle aşk yaşadı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Canlandırdığı Carolin karakteriyle "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" izleyecilerinin öfkesini kazanan Wilma Elles, rol aldığı erotik bir filmdeki lezbiyen sevişme sahneleriyle gündeme gelmişti. Alman oyuncu, şimdi de yılbaşı kutlamalarındaki görüntüleriyle dikkat çekmeyi bildi!

UMRUNDA DEĞİL
Kendisi gibi Alman olan sevgilisi Vincent ile Elmadağ'daki Ruj adlı mekana giden Wilma Elles, rahat tavırlarıyla şaşırttı. Sevgilisiyle gece boyu sarmaş dolaş ve dudak dudağa olan Alman oyuncu, etraftakilerin meraklı bakışlarını da hiç umursamadı.

ALi KAPTAN GÖRMESiN
Carolin, dizideki rolü gereği 'Ali Kaptan'ı canlandıran Erkan Petekkaya ile aşk yaşıyor.

SIKI SIKI SARILDI
Alman oyuncu, bir an olsun sevgilisini yalnız bırakmadı. İkilinin samimiyeti, objektiflere böyle yansıdı.

YAKALARSAM MUCK MUCK
Wilma Elles ile Alman sevgilisi Vincent, etraftakilerin bakışlarına aldırmadan sürekli dudak dudağaydı.