Haftanın magazin turu

Haftanın magazin turu

Mermerci'den yüzüklü mesaj

Fransa'da bulunan ünlü işadamı Cem Uzan'la birlikte olan Derin Mermerci, önceki gece Absolut Vodka'nın W Otel'de düzenlediği partiye katıldı.

GÜLLER KİMDEN?
Çıkışta elinde beyaz güllerle görüntülenen Mermerci, gazetecilerin "Cem Uzan'la aşk yaşıyor musunuz? Beyaz güller ondan mı?" sorularını yanıtsız bıraktı. Ancak otomobiline koşarak binen Mermerci, parmağındaki yüzüğü basın mensuplarına göstererek gerekli mesajı verdi. Mermerci'nin elindeki güllerin ve yüzüğün sırrı ise kısa sürede çözüldü. Sosyetik güzelin partide eğlenirken yanına yaklaşan bir genç kızın, kucağındaki çiçekleri Mermerci'ye uzatarak, "Bu beyaz güller Paris'ten" dediği ve Derin Mermerci'nin büyük bir şaşkınlık yaşadığı iddia edildi... Sosyetik güzelin parmağındaki 16 kıratlık pırlanta yüzüğün ise Londra ve Paris'in ünlü mücevhercisi Graff'tan alındığı ve değerinin yaklaşık 700 bin dolar olduğu öğrenildi. Yüzüğün ortasında sarı bir taş, yanlarında üçgen biçiminde beyaz pırlantalar yer alıyor.

700 BİN DOLAR DEĞERİNDE
Derin Mermerci'nin parmağındaki yüzüğü işadamı sevgilisi Cem Uzan'ın aldığı iddia ediliyor. 16 kıratlık pırlanta yüzüğün değeri yaklaşık 700 bin dolar...

Haftanın magazin turu

Şimdiden eşimin iki küçük kadınıyız

Önceki gün Swissotel The Bosphorus'un, düzenlediği 'Yılbaşı Ağacı Işıklandırma' partisinin açılışını yapan beş aylık hamile Ceyda Düvenci, bebeğiyle ilgili konuştu.

KIZIM OLACAK
İlk bebeğini 10 haftalıkken kaybeden Düvenci, "Hamileliğimin beşinci ayına giriyorum. Niyetim İstanbul'da normal doğum yapmak... Bebeğim kız olacak ama henüz bir isim bulamadık. Melis, Burcu ve Aslı üzerinde duruyoruz" diye konuştu. Eşi Engin Akgün'ün de çok mutlu ve heyecanlı olduğunu söyleyen güzel oyuncu, konuşmasına şöyle devam etti: "Eşim her sabah bize, 'İki küçük kadınım' diye sesleniyor. Bir tane kaybettik ama bu, bizi hayata bağladı."